JOHN DEERE 6130R ÇORUM

Ynt: JOHN DEERE 6130R ÇORUM

Güzel paylaşım. Hayırlı olsun. Heralde sizin traktörünüz. Ne zamandan beri bekliyordunuz. Ama bencede tekerlekleri bu ebatta bir traktöre göre ufak. Bunların geniş olanları var. Avrupada öyle takıyorlar. Onlar çok yakışıklı gösteriyor. Bu şekilde 100 hp traktör gibi durmuş...

gecen gördüm ben çorum john dere bayisinde resmini cekip paylascaktm ama nasip olmadi.bu makina galiba coruma satıldi siparis üzerine geldi sahibide sitemizde üyeligi war.galiba konuyu açan arkadas sahibi galiba hayırlı olsun

mesuteker link=topic=63726.msg717168#msg717168 date=1363075597' Alıntı:
anlaşıldı johndere almaya gittin topaktaşa anlaşamadın.
yok ... önünde disk tiller gördüm hoşuma gitti uğradım selamun alaykum alaykum selam ... dedim abi alet çok hoşuma gitti bayisimnisin satılıkmı dedim ..sende onu çekecek traktör varmı dedi iyi kötü eliyin artıuğı var abi dedim ...aman aman büyük bişey değil ha 22 li felan 2.50m genişliğinde çokta genişte değil ...dedi ne var sende kubota var dedim çekmez dedi sizin 85 lik çekermi dedim çeker dedi ...bu hafta geçti gelecek hafta gel daha az yaksın daha çok çeksin topraktan pulluğu çıkarsın standart özellikteki traktörün al onu ver bana sendeki müadili dedim telimi aldı iertibatlaştı hala haber yok ... jd nin almanları harika amerikanlar felan çok yakıyor