BAŞAK 90 KONYA TARIM 2013

Ynt: BAŞAK 90 KONYA TARIM 2013

90 Lıktan başka warsa da göremedim sizlerin merakını bildiğim için şöyle de bi baktım ama göremeyince bir tek bunu çektim, şarjım bitti, yarın daha detaylı çekmeye çalışacağım....

Güzel paylaşım. Başak, Carraro traktörler ile biraz piyasayı değiştirecek heralde. Ama üretim nasıl olacak. Asıl orası merak uyandırıyor. Acaba İthal mi edecekler, yoksa burada mı üretecekler yada toplayacaklar. Eski kasalar yok muydu fuarda? Birde bunlar biraz bağ ve bahçe serisi sayılıyorlar. Onuda göz önünde bulundurmak lâzım.

sankodan böyle bir hamle bekliyordum ama tutup tutmayacağı hakkında öngörüde bulunmak için makinayı iyice bir görmek özelliklerini bilmek gerek bir de yerli mi yoksa ithal getirip başak kağıdı mı yapıştırıyorlar onu da bilmek gerek.eğer erkuntun eski kudreti gibiyse tutmaz yani ithal getir kağıt yapıştır olayı. bir de bunlar tarla için tam uygun mu hakiki tarla tipi mi orada da soru işaretleri var. hepsini öğrendikten sonra bir değerlendirme yapmak gerek.

Güzel güzel gelişme var. Başaktan umutluyum inşallah, Tümosandan kaybettiğim umudu ona bağladım :) içini merak ettim, zemin düz değil sanırım göründüğü kadar..

alipasalierkan link=topic=63756.msg717587#msg717587 date=1363122066' Alıntı:
Güzel paylaşım. Başak, Carraro traktörler ile biraz piyasayı değiştirecek heralde. Ama üretim nasıl olacak. Asıl orası merak uyandırıyor. Acaba İthal mi edecekler, yoksa burada mı üretecekler yada toplayacaklar. Eski kasalar yok muydu fuarda? Birde bunlar biraz bağ ve bahçe serisi sayılıyorlar. Onuda göz önünde bulundurmak lâzım.

Fuarda wardı bir sürü Başak ama baktım onlar eski gibi geldi 90-100-110 diye konu açmıştı arkadaşlar Başak diye oradan 90 dedim yeni bunu çektim...
Yarın daha da çekmeye çalışacağım...

ŞİMDİ DİKKATİMİ ÇEKTİ DE hemen altındaki radial lastikleri söküp petlas takmışlar koca 90 beygir motora. yazık gerçekten yazık.bunlar düzelmez ağalar.bunları sankonun sahibine şikayet etmek lazım.ulan insan fuardaki motorun orjinal lastiklerini söker de petlas takar mı yaa.HADİ SÖKTÜNÜZ BARİ PETLASIN RADİAL İNİ TAKIN.amacınız traktör satmak mı yoksa millete kendinizi güldürmek mi.ANLAYAMIYORUM.

kabin dış görünümü güzel ama içi berbat görünüyor o ne yahu 90bg lik traktörün kabin içinde şanzıman çıkıntısı olurmu ... tasarımıda same yi andırıyor bu arada .. yerlimi ital mi neyin nesi hiç bilgi yokmu ?

Türk çiftçisine hayırlı olsun. İnşallah iyi bir traktör üretmişlerdir. Aslında çok çok iyi bir traktör üretilmiş olsa bile başağın geçmişteki olumsuz referansı nedeniyle piyasaya tutunması en azından iki yılı bulur. Herşeye rağmen ben Sanko dan umutluyum. :)