Erkunt Yeni Modeli ile Gümbür gümbür geliyor Maxima da Kimmiş :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erkunt Yeni Modeli ile Gümbür gümbür geliyor Maxima yı sollayacagına emınım bu modelle detayları cok yakın zaman ıcınde verıcem :D

Ynt: Erkunt Yeni Modeli ile Gümbür gümbür geliyor Maxima da Kimmiş :D :D

ertac sahın link=topic=63763.msg717645#msg717645 date=1363126657' Alıntı:
olmayan maxımayı sollamak da bı marıfet :D
:D Erkunt daha haberini bile salmadan yeni modelini çıkaracak tümo 1 yıldır çıkarcam dediği makineyi hala çıkaracak :)

rocky link=topic=63763.msg717651#msg717651 date=1363126899' Alıntı:
:D Erkunt daha haberini bile salmadan yeni modelini çıkaracak tümo 1 yıldır çıkarcam dediği makineyi hala çıkaracak :)
Erkunt Gercekten cok hızlı ılerlıyor onun hızına yetısmek her baba yıgıdın harcı degıl :D

ertac sahın link=topic=63763.msg717654#msg717654 date=1363127135' Alıntı:
yenı model ın fotosunuda paylas bakalım :)
Arkadaşlar bazı şeylerin yerine oturmasını bekliyorz o yuzden fazla bılgı veremıyorm yenı modelle ılgılı ama en yakın zamanda sızı bılgılendırıcem :D

22sercan22 link=topic=63763.msg717652#msg717652 date=1363126978' Alıntı:
Erkunt Gercekten cok hızlı ılerlıyor onun hızına yetısmek her baba yıgıdın harcı degıl :D
bu bilgi herhalde birtek sana mahsus kaynak nedir merak ettik:)

biraz açman lazım madem söyledin. kaç hp aralığında bir ara deutz motorlu erkunt söylentileri vardı bunlarda deutz motor mu olacak? en azından bu kabataslak bilgileri ver. ne kadar zaman da çıkar uzun vadede mi kısa vadede mi?

arkadaşın başlığa bakarmısın maximada kimmiş diyo çok güldüm he :))) kardeş bence sen anten tak çekiş olarak erkuntdan her yarışda üstün cıkmıs bir traktör tümosan zorunuza neden gidiyor anlamıyorum :)

Tümocu link=topic=63763.msg717679#msg717679 date=1363130558' Alıntı:
arkadaşın başlığa bakarmısın maximada kimmiş diyo çok güldüm he :))) kardeş bence sen anten tak çekiş olarak erkuntdan her yarışda üstün cıkmıs bir traktör tümosan zorunuza neden gidiyor anlamıyorum :)

aynen olmayan maximaya ne diyelim dağların aslanı maxima yolların kıralı maxima mı diyelim ne diyelim maxima da kimmiş gönüllerin aslanı erkunt yerlinin kıralı erkunt deriz ancak yerli olupda avrupa modelleri gib yenilikçi ve lüks sadece erkunt var geçen 8105 inceledik üzerinde farklı bi donanım vede lüks bişe bulamadık arka kollar bile emanetçi gibi duruyo :DDDDDDDDDDD

tarlada karşısına oturup lüxlüğüne bakmayacağız herhalde bizim işimizi dişini sıktırmadan tere yağından kıl çekergibi hallediyorsa önününe çıkan lüxleri açtığı cızıya gömüyorsa depeleyip geçiyorsa daha deneme aşamasında olan modeli rakiplerini altına pisletiyorsa topla parçaları sür piyasaya zihniyeti gütmüyorsa HAKİ YERLİ ,HAKİKİ BU TOPRAĞIN EVLADI HAKİKİ BOĞA TÜRK MOTOR SANAYİİ.ayrıca galeriler döklüntülerinizden geçilmiyor hatırlatırım

sabırsızlıkla bekliyoruz en kısa zamanda gerekli açıklamaları yapacağını umut ediyorum :)

bu ne arkadasım ya kim ne çıkarıyosa çıkarsın niye bu kadr tartışma niye bu fanatiklik sonunda elinize bişymi geçecek siz bağrışıp reklam yapın elin adamı karsı koysun parasını cebine sizin yaptğınız tamamen saçmalık

şerefli1 link=topic=63763.msg717694#msg717694 date=1363146934' Alıntı:
aynen olmayan maximaya ne diyelim dağların aslanı maxima yolların kıralı maxima mı diyelim ne diyelim maxima da kimmiş gönüllerin aslanı erkunt yerlinin kıralı erkunt deriz ancak yerli olupda avrupa modelleri gib yenilikçi ve lüks sadece erkunt var geçen 8105 inceledik üzerinde farklı bi donanım vede lüks bişe bulamadık arka kollar bile emanetçi gibi duruyo :DDDDDDDDDDD

tamam kardes neyse az daha buyumen lazım sanırım senın bız hhele neyse adı bellı bıseyı konusuyoruz siz daha adının ne oldugu bıle bellı olmayan hıc bır goruntusu olmayan traktoru konusuyosunuz aramızdakı fark bu kardesım neyse kolay gelsın hayırlısı olsun

hacımemiş link=topic=63763.msg717696#msg717696 date=1363154381' Alıntı:
tarlada karşısına oturup lüxlüğüne bakmayacağız herhalde bizim işimizi dişini sıktırmadan tere yağından kıl çekergibi hallediyorsa önününe çıkan lüxleri açtığı cızıya gömüyorsa depeleyip geçiyorsa daha deneme aşamasında olan modeli rakiplerini altına pisletiyorsa topla parçaları sür piyasaya zihniyeti gütmüyorsa HAKİ YERLİ ,HAKİKİ BU TOPRAĞIN EVLADI HAKİKİ BOĞA TÜRK MOTOR SANAYİİ.ayrıca galeriler döklüntülerinizden geçilmiyor hatırlatırım

Sonuna kadar katılıyorum.

yeni nh yide sollayacakmı ben söliyim hiç sanmıyorum ıh-*-s bu arada erkuntun hızına yetişmek her yiğidin harcıdır. nh hiç ses çıkarmadan konya tarım fuarına 140 hp lik motor yapmış

tt6054c link=topic=63763.msg718325#msg718325 date=1363277917' Alıntı:
yeni nh yide sollayacakmı ben söliyim hiç sanmıyorum ıh-*-s bu arada erkuntun hızına yetişmek her yiğidin harcıdır. nh hiç ses çıkarmadan konya tarım fuarına 140 hp lik motor yapmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...