ne olacak bu yem karma makinası fiyatları

arkadaşlar öncelikle herkese selamlar aklımın almadıgı bir konuyu sizlerede sorup görüşlerinizi almak istiyorum 3,5 m3 lük bi yen karma makinasına ihtiyacımız var 25 baş hayvanımız var kendim konyada tarım makinaları çalışan bir firmada çalışıyorum ama hafta sonları gidiyorum köye babam ve küçük kardeşim bakıyolar hayvanlara yem karma makinası almaya niyetlendik ama bils-*- sadece niyetle kaldık fiyatlar ne böyle 2008 yılında sıfır dizel getzi 24500 tl almıştık firma 3,5 m3 çekili kepçesiz ve kantarsız model için 15000 tl para istedi babamla bakakaldık.aklım almıyor gördüğümüz profil demir 1 adet piston 2 teker şaft acaba bizim göremediğimiz olay nedir??????????

Ynt: ne olacak bu yem karma makinası fiyatları

mf185 link=topic=63767.msg717761#msg717761 date=1363179768' Alıntı:
DEĞİŞEN BİŞEY YOK ABİ 2.EL FİYATLARINA BAKINCA İNSANIN SIFIR ALASI GELİYOR
Durumun varsa ucuz pahalı bakma al kardeşim. Devir onu gerektiriyor. Ancak durumlar kritikse açılmanı tavsiye etmem. Burda ya büyüyecek ayakta duracak ya da kendi yağında kavrulmanın kararını vereceksin. Şartlar çiftçilikte de besicilikte de bunun gösteriyor artık.

abi olay imkan meselesinden ziyade fiyat/değer meselesi cidden aklım almıyor bu fiyatları kim ne derse desin devlet desteklemeleri tarım makinalarının fiyatını en az %100 artırdı.

Tespiti doğru yapmışsın. Hibeler ilk çıktığında hibesiz peşin fiyat 7500 tl olan bir makinayı hibe ile 1000 tl ye getirdiler. Alan kişi üzerinde durmadı nasılsa ben 7000 tl vereceğime 5000 tl vereceğim kardayım diye düşündü ama maalesef fiyatlarda bir daha geri gelmedi. Daha önceki konularda da bunun üzerinde duruldu, sıkıntımız sitedeki arkadaşlar tarafından da defalarca dile getirildi, gübreci, ilaçcı, tarım alet makinacısı, tohumcu çiftçilerin sırtından ihya oldu. Ama çiftçi hala bunların yükünü taşımaya çalışıyor..

bunların bence tek sebebi çiftçilerin örgütlenememesi tv lerde avrupalı çiftçilerin protestolarını izliyorum traktörler ile gübre tankerleri ile yaşlı genç çoluk çocuk kadın erkek demeden birlik olup haklarını söke söke alıyolar zaten ne demişler hak verilmez alınır.

Arkadaşlar güzel bir konuya parmak basmışsınız...Tesbit doğru peki çözüm bizim üzerimizden değil KAMU wasıtası ile olmalı ya da olabilir diye düşünüyorum...

ydincbayram link=topic=63767.msg717783#msg717783 date=1363182929' Alıntı:
Tespiti doğru yapmışsın. Hibeler ilk çıktığında hibesiz peşin fiyat 7500 tl olan bir makinayı hibe ile 1000 tl ye getirdiler. Alan kişi üzerinde durmadı nasılsa ben 7000 tl vereceğime 5000 tl vereceğim kardayım diye düşündü ama maalesef fiyatlarda bir daha geri gelmedi. Daha önceki konularda da bunun üzerinde duruldu, sıkıntımız sitedeki arkadaşlar tarafından da defalarca dile getirildi, gübreci, ilaçcı, tarım alet makinacısı, tohumcu çiftçilerin sırtından ihya oldu. Ama çiftçi hala bunların yükünü taşımaya çalışıyor..
İşin özeti budur. Kiloya vursan 40-50 tl ye geliyor. Fiyatlar fahiş ama çiftçi, köylü ses çıkartmıyor diye biniyorlar sırtına.

LANDFORCE link=topic=63767.msg719507#msg719507 date=1363447223' Alıntı:
LANDFORCE YEM KARMA MAKİNELERİNİN FİYATLARİNİ ÖGĞRENMEDEN KARAR VERMEYİN.
sizin 3,5 metreküpluk yem karma makınazın fıyatı nedir madem fiyat verin öğrenelim sizin makınanızın fıyatınıda..hiç olmazsa arkadaşa yol göstermiş oluruz..

alakazem_43 link=topic=63767.msg719517#msg719517 date=1363448560' Alıntı:
sizin 3,5 metreküpluk yem karma makınazın fıyatı nedir madem fiyat verin öğrenelim sizin makınanızın fıyatınıda..hiç olmazsa arkadaşa yol göstermiş oluruz..

ŞİRKET OLARAK FİYATLARIMIZIN GÜNCELLEME ORTAMI BULAMADIĞIMIZ BU GİBİ FORUM SİTELERİNE YAZMAMA KONUSUNDA KARAR ALINMIŞTIR.

FAKAT ŞÖYLE YAPABİLİRİZ...

SİZ BİZE TRAKKULUP ÖZELDEN MESAJDA, TELEFON NUMARANIZI YOLLARSANIZ, BİZ SİZE HEMEN DÖNÜŞ YAPABİLİRİZ.
VEYA info@landforce.com.tr adresine iletişim bilgilerinizi yollayın biz size ulaşalım.

bende bu konudan çok yakınmıştım yani mazemesini kaleme vursan 5te biri fiyatı tutacagını sanmıyorum ama makinalar acayip pahalı kaynak yapabilsem kendim yapacam :) hadi 3 katı fiyatı olsa razıyım yani..

alakazem_43 link=topic=63767.msg719589#msg719589 date=1363454833' Alıntı:
tamm fıyatlar konusunda anlaştık fiyatlar hemen hemen aynı :) o zaman
aynı kardeşim fark yok arkadaş her konuya landforcenin fiyatlarını öğrenmeden karar vermeyin diyor fiyatı sorunca biz sizinle irtibata geçelim fiyat yazamıyoruz diyor bu sitenin 50000 e yakın üyesi var versin herkes telini ara o zaman tek tek.
internette fimaks 3m3+1m3 kantarsız için 18500 tl diyolar( firmayı aramadım kendileri yazmışlar fiyatı internete:D)

mf185 link=topic=63767.msg720505#msg720505 date=1363589201' Alıntı:
aynı kardeşim fark yok arkadaş her konuya landforcenin fiyatlarını öğrenmeden karar vermeyin diyor fiyatı sorunca biz sizinle irtibata geçelim fiyat yazamıyoruz diyor bu sitenin 50000 e yakın üyesi var versin herkes telini ara o zaman tek tek.
internette fimaks 3m3+1m3 kantarsız için 18500 tl diyolar( firmayı aramadım kendileri yazmışlar fiyatı internete:D)

Telefon numarasını veren makine ile ilgilenen herkesi arayabileceğimizi DAHA ÖNCE DE dile getirdik. bunun yanında mart 2013 tarihi itibari ile landforce kantarsız 3 metreküplük yem karma ve dağıtma makine fiyatımız 13.500 TL olmasına rağmen halen ' ' aynıymış ' ' denilmesi akla başka soruları getiriyor. fiyat vermek konusundaki alınan kararımız şöyle ;

Güncelleme imkanı bulunamayan (Forum, sosyal medya siteleri vb ) platformlara fiyat verildiğinde kampanya ve güncel fiyatlardan çiftçilerimizin haberi olamamakta ve ters etki yaratmaktadır. bu yüzden fiyatların güncel olarak direk bayilerimiz, tkk lar, pankobirlik veya bizden öğrenilmesi daha sağlıklı olacaktır.

bu gibi platformlarda, fiyat konusunda, zaten rekabetçi olduğumuzu ve çiftçimizin de bunu görmesine rağmen, keşke böyle şeyler yaşanmasa. makinemizin farklarını , üstünlüklerini ve özelliklerini sormak yerine-konuşmak yerine böyle mesajlar kime yada kimlere fayda sağlıyor.

görüldüğü gibi herhangibir makinemizde bile bu denli fiyat avantajı vardır. yem karma ve gübre serpme makinesine ihtiyacı olan çiftçilerimiz gönül rahatlığı içerisinde bizi arayabilirler.

18500-13500= 5000 TL gibi bir fark nasıl önemsenmez.

çiftçilerimizin bu gibi fiyat avantajlarını kaçırmamasını öneriyoruz. bunların tanıtım fiyatları olduğunu unutmayalım. LANDFORCE biliyorsunuz ki yeni bir marka . piyasaya tanıtabilmek için rekabetçi fiyat politikası yapmakta. bunun yanında en kaliteli ürünleri zonguldak ereğlide üretmektedir.

LÜTFEN KULAKTAN DOLMA FİYATLARI VE BU TÜR ASLI OLMAYAN MESAJLARI DİKKATE ALMAYINIZ.

ÇİFTÇİ MİLLETİN EFENDİSİDİR.

LANDFORCE link=topic=63767.msg720532#msg720532 date=1363596517' Alıntı:
Telefon numarasını veren makine ile ilgilenen herkesi arayabileceğimizi DAHA ÖNCE DE dile getirdik. bunun yanında mart 2013 tarihi itibari ile landforce kantarsız 3 metreküplük yem karma ve dağıtma makine fiyatımız 13.500 TL olmasına rağmen halen ' ' aynıymış ' ' denilmesi akla başka soruları getiriyor. fiyat vermek konusundaki alınan kararımız şöyle ;

Güncelleme imkanı bulunamayan (Forum, sosyal medya siteleri vb ) platformlara fiyat verildiğinde kampanya ve güncel fiyatlardan çiftçilerimizin haberi olamamakta ve ters etki yaratmaktadır. bu yüzden fiyatların güncel olarak direk bayilerimiz, tkk lar, pankobirlik veya bizden öğrenilmesi daha sağlıklı olacaktır.

bu gibi platformlarda, fiyat konusunda, zaten rekabetçi olduğumuzu ve çiftçimizin de bunu görmesine rağmen, keşke böyle şeyler yaşanmasa. makinemizin farklarını , üstünlüklerini ve özelliklerini sormak yerine-konuşmak yerine böyle mesajlar kime yada kimlere fayda sağlıyor.

görüldüğü gibi herhangibir makinemizde bile bu denli fiyat avantajı vardır. yem karma ve gübre serpme makinesine ihtiyacı olan çiftçilerimiz gönül rahatlığı içerisinde bizi arayabilirler.

çiftçilerimizin bu gibi fiyat avantajlarını kaçırmamasını öneriyoruz. bunların tanıtım fiyatları olduğunu unutmayalım. LANDFORCE biliyorsunuz ki yeni bir marka . piyasaya tanıtabilmek için rekabetçi fiyat politikası yapmakta. bunun yanında en kaliteli ürünleri zonguldak ereğlide üretmektedir.

LÜTFEN KULAKTAN DOLMA FİYATLARI VE BU TÜR ASLI OLMAYAN MESAJLARI DİKKATE ALMAYINIZ.

LANDFORCE link=topic=63767.msg720532#msg720532 date=1363596517' Alıntı:

konu başlıgına dikkat ederseniz her hangi bir makinayı kasttetmedim genelleme yaptım neden bu kadar pahalı oldugunu otomobil fiyatını örnek vererek karşılaştırdım yine dikkat ederseniz ki fiyatı 15000 tl olan makinanın dahi ismini vermedim. hal böyleyken neden üstünüze alınıp AKLA BAŞKA SORULAR geliyor diyerekten beni zan altında bırakıyorsunuz anlamış değilim.aklınıza gelen soruları rahatça sorabilirsiniz burası bir forum sitesi bilgi alışverişinin yapıldıgı bir site.size bir kaç kez fiyat sordum hepsinde aynı cevabı verdiniz.son mesajınızda oldugu gibi 2013 mart ayı itibari ile 3 m3 kantarsız fiyatı 13500 deseydiniz konu bu kadar uzamayacaktı.sadece ben değilim merak eden diğer arkadaşlar da öğrenmiş olurdu.
son olarakta LÜTFEN KULAKTAN DOLMA FİYATLARI VE BU TÜR ASLI OLMAYAN MESAJLARI DİKKATE ALMAYINIZ.
demişsiniz ben sizin makinalarınız ile ilgili her hangi bir fiyat vermedim arkadaşın yorumuna hak verdim siz fiyat vermediğiniz için.
mesajınızdan ruh haliniz açıkça belli oluyor burası forum sitesi kimsenin kimseyi AKLINCA zan altında bırakmaya azarlamaya aşağılamaya hakkı yok çok şükür her lafa verilecek cevabımız var ama...