alparslan tarım makinaları ALP-08 SERİSİ BEKO LOADER hakkında yorumlarınız .

Ynt: alparslan tarım makinaları ALP-08 SERİSİ BEKO LOADER hakkında yorumlarınız .

Fiyatları Sakarya/Özkan makinanınkiler; ön taraf kepçe; yaklaşık 12-18 tl aralığında, arka kazıcı 13-16 tl...

Diğer firmalar da o civardadır...

CE belgesi, garanti süresi, firma geçmişi-tecrübesi, kullananların tavsiyesi çok önemli... bir de bunların bağlacağı traktörlerin uygunluğu, kapasitesi...

Ynt: alparslan tarım makinaları ALP-08 SERİSİ BEKO LOADER hakkında yorumlarınız .

tarım fuarında bu makinalar üzeine ilgiyi çeken tek stant buydu incelememde oldu güzel yapmışlar mal kaliteli alacaklar arkadaşların aklında br şüpe kalmasın güzel makina.. benden onay çıkdıysa alacak arkadşların memnun kalacandan eminim..

Bence kullanışlı ve ekonomik değil. Normal bir beko kepçenin 15 dakikada yaptığı işi bir saatte yapamaz. 10000 liranın bir yıllık maliyeti yıllık %15 oda 1500 lira eder 1500 liraya yirmi saat beko kiralayabilirsin, cebinden mazot parasıda çıkmaz, parça ile arıza ile uğraşmazsın. Bunu alsan iki gün sonra satmaya kalksan % 30 zarar garanti. Benim naçizane fikrim bu.

barock05 link=topic=63782.msg734661#msg734661 date=1366480567' Alıntı:
20-25 binlik bi beko loder daha verımlı olmaz mı?

50-60 bin tl altı bekoloderler.. tam rus ruleti.. nasip temizde olabilir ama bide dağılmış çıkarsa bi o kadar para versen yine iflah olmaz..

Bizim buralarda genelde ÖZKAN FL kulanıyor lar ve ön Tarafında bulunan bir vana sayesinde Yolun engebeli yada bozuk olması kesinlikle ekipmana ve Traktörünüze bir zarar vermiyor çok kulanışlı ve sökümüde bir okadar basit .
TAVSİYE EDERİM. 8)
Şirketle bire bir iltibata eçerek hem istediğiniz yenilikleri beyan edersiniz hemde neyi isteyip istemediğinizi beyan eder fiyatta tasarufa gide bilirsiniz örnek vermek gerekirse Ön KEPÇE de bulunan 2 li Hortum çışını istemesiniz ne bileyim Süspansiyon istemesiniz fiyat ona göre denişir diye düşünüyorum. ;D