Konya Tarım 2013 Tiller Merdaneleri

Ynt: Konya Tarım 2013 Tiller Merdaneleri

mustafagursacli link=topic=63806.msg718263#msg718263 date=1363266460' Alıntı:
teşekkür ederim abi...:)

Rica ederim Mustafa gece çok geç olduğu için tel ile arayamadım kusura bakma....Bugünde telaşlıydım unuttum....

alipasalierkan link=topic=63806.msg718387#msg718387 date=1363283823' Alıntı:
Güzel paylaşım. Ama ortadan boru geçmesi merdanede sıkıntı...

Bu işlerin uzmanı sizlersiniz Erkan ben sizler kadar anlamam...

Ama merakımı mazur gör öğrenmek için soruyorum boru geçmesi merdane de ne gibi sıkıntı yaratıyor? Teşekkür ederim şimdiden ilgin we zamanın için...

bu tip merdane kombinasyonlarının değişik koşullarda verimli çalışabilmesi için merdane çapı olabildiğince büyük olmalı ve içinde mil geçmemeli. çentikli merdaneler maksimum ezme, kırma, düzleme sağlarken, boru tipi merdaneler ise daha sağlıklı çalışma derinliği ve yük taşıma özelliği ile ön plana çıkıyor.

Hermiyas link=topic=63806.msg718396#msg718396 date=1363284385' Alıntı:
Bu işlerin uzmanı sizlersiniz Erkan ben sizler kadar anlamam...

Ama merakımı mazur gör öğrenmek için soruyorum boru geçmesi merdane de ne gibi sıkıntı yaratıyor? Teşekkür ederim şimdiden ilgin we zamanın için...

Gürkan abi sağolsun gerekli açıklamayı yapmış. Kısaca benimde eklemem gerekirse, merdanede ortadan geçen mil taş, topaç, çamur sıkışmasına ve ot dolanması gibi problemlere yol açmaktadır. Buda çalışma şartlarını zorlaştırmaktadır. O yüzden Gürkan abinin dediği gibi çapı büyük ve milsiz merdanelerin seçilmesinde fayda var...

GÜRKAN link=topic=63806.msg718405#msg718405 date=1363284871' Alıntı:
bu tip merdane kombinasyonlarının değişik koşullarda verimli çalışabilmesi için merdane çapı olabildiğince büyük olmalı ve içinde mil geçmemeli. çentikli merdaneler maksimum ezme, kırma, düzleme sağlarken, boru tipi merdaneler ise daha sağlıklı çalışma derinliği ve yük taşıma özelliği ile ön plana çıkıyor.

Teşekkür ederim....

alipasalierkan link=topic=63806.msg718415#msg718415 date=1363285483' Alıntı:
Gürkan abi sağolsun gerekli açıklamayı yapmış. Kısaca benimde eklemem gerekirse, merdanede ortadan geçen mil taş, topaç, çamur sıkışmasına ve ot dolanması gibi problemlere yol açmaktadır. Buda çalışma şartlarını zorlaştırmaktadır. O yüzden Gürkan abinin dediği gibi çapı büyük ve milsiz merdanelerin seçilmesinde fayda var...

Teşekkür ederim....Umarım üreticiler de öğrenir bu merdane yapma işini:)