Ergün Tuncer Römorkları, Türkiye'de İlk we Tek-Konya Tarım 2013

Gördüğüm en kaliteli römorklar bu marka da arkadaşlar...Kullananlar warsa daha iyi bilirler...

Ayrıca sahibi bu işi ideal edinmiş, mülayim bir insan....

İhracatda yapan tam olarak sizden bizden biri....

İsteyene fiyat da alabilirim...

Ynt: Ergün Tuncer Römorkları, Türkiye'de İlk we Tek-Konya Tarım 2013

Bu Römorklar Altınekin Üretimidir... Bende Yaptırmıştım 2010 ' da Çok Sağlam Yapmadı Benimkini, O Zaman Sıkıntılardaydı :)
Ama Şimdi Ne Durumda Bilmiyorum :)

Fotoların dewamı...Katalogu da atmaya çalışacağım....

10-30 ton arasında kaliteli malzeme kullanarak yapılıyormuş...Gördüğüm kadarı ile şaseler TIR DORSE şasisi...

Bütün markalar ERGÜN TUNCERi takip ediyorlar onu fark ettim gördüm, konuştuğum soruşturduğum kişiler öyle dedi...

omerfarukkoc link=topic=63814.msg718458#msg718458 date=1363287000' Alıntı:
Bu Römorklar Altınekin Üretimidir... Bende Yaptırmıştım 2010 ' da Çok Sağlam Yapmadı Benimkini, O Zaman Sıkıntılardaydı :)
Ama Şimdi Ne Durumda Bilmiyorum :)

Babası we abisinden ayrılmış eskiden sıkıntılar wardı onları attım dedi, tabiki ben sizler kadar tanımıyorum ama gözlemlerimi we izlenimlerimi yazdım....

Hermiyas link=topic=63814.msg718463#msg718463 date=1363287174' Alıntı:
Babası we abisinden ayrılmış eskiden sıkıntılar wardı onları attım dedi, tabiki ben sizler kadar tanımıyorum ama gözlemlerimi we izlenimlerimi yazdım....
2009 ' dan Öncesinde Konya ' da Dükkanları Vardı İyi De İş Yapıyorlardı... 2009 ' da Battılar 300 Küsür Bin TL Alacağı Kalmış Müşterilerinde...
2010 ' da Altınekin ' e Kendi Yerlerine Geri Geldi...
O Zamandan Beri De Kendisi Römork Yapmaya Devam Ediyor...
Römorkları Fena Değil Güzel... Ama Ben O Sıkışık Dönemlerinde Bi Römork Yaptırmıstım, Pişmanım Şimdi, İyi Yapmamış...
Damper Kapagının Ordan Ekin Boşalıyor, İlaveler Tam Yerine Oturmuyor, Kapaklarda Kasıntı Vardı...
Daha Sonra Bu Sorunları Eniştem ' e(Pehlivan Römork ' a) Düzelttirdim, Şimdi Kullanıyorum Bi Sıkıntım Yok...

Ergün Abi Dediğiniz Gibi Mülayim, İyi Bir İnsandır Ama O Dönemlerde Maddi Yönden Sıkıntıda Oldugu İçin İyi Mal Çıkaramamıştı...
Şu Anda Ne Durumda Bilmiyorum, İnşallah Düzeltmiştir Durumunu...
Ve Ben Böyle Fuarlarda Kendini Gösterdigi İçinde Tebrik Ediyorum Kendisini...

Yanılmıyorsam Gecen Sene ramazanpullu Nickli Ramazan Abimiz de 2 Tane Römork Yaptırmıştı Kendisine, Ona da Bir Sormak Lazım...

Ewet güzel römork yapıyolar geçenyıl bende görmüştüm bildiğin tır dorsesi gibi havalı frenli traktör şart onlara (örn. Haşmet :D)

Bu dahada hoşuma gitmişti geçenyıl çekmiiştim *098*-
l22gj.jpg

Çumraya gider gelirken görüyorum Kaşınhanında ERGÜN TUNCER römorklarını ama ben gördüğüm kadarı ile bilirim...

Sizler daha iyisini bilirsiniz....

Şimdi gayet iyi gördüm kendini...

Ömer Faruk ne hoşuma gitti biliyor musun?

Bırak Altınekini Güwercinlik Yaylasında yapıyormuş bu römorkları bu benim ilgimi çekti we insanlığını beğendim...

Romanya ' ya bir sürü gönderdim dedi bana, baktım lastikler falan Pirelli, Çayırowa bütün malzemeler....

Hermiyas link=topic=63814.msg718484#msg718484 date=1363287942' Alıntı:
Çumraya gider gelirken görüyorum Kaşınhanında ERGÜN TUNCER römorklarını ama ben gördüğüm kadarı ile bilirim...

Sizler daha iyisini bilirsiniz....

Şimdi gayet iyi gördüm kendini...

Ömer Faruk ne hoşuma gitti biliyor musun?

Bırak Altınekini Güwercinlik Yaylasında yapıyormuş bu römorkları bu benim ilgimi çekti we insanlığını beğendim...

Romanya ' ya bir sürü gönderdim dedi bana, baktım lastikler falan Pirelli, Çayırowa bütün malzemeler....
Evet Abi Kullandığı Malzemeler Kaliteli Ve Dedigin Gibi Ihracatta Yaptı Zamanında :)
Güvercinlik Yaylasında Yapıyor, Altınekin ' den Yaklaşık 15 Km Gitmek Isteyen Olursa...
Kendiside İyi Bir Insan, Evet...

şerefli1 link=topic=63814.msg718540#msg718540 date=1363289978' Alıntı:
bunlar bizim erkuntu filan altına laırlar daha küçüğü yokmudur acaba

güzel paylaşım
Haklısınız daha hafif mesela slaj için yada saman için hidrolikli arka kapağı olan kaldırma açısı yüksek dayanıklı ve 55-90 bg arası traktörler için üretim yapabilirler.

ergün tüncer römorku bizde var 2 tane 5 metrelik amcaoğullarında var 2 tane 6 metrelik
biz kullanıyoruz ben pek memmun değilim römorklardan eksik yerleri var adamın malınıda kötülemek istemiyorum ama biraz daha dikkat etmesi lazım

ramazanpullu link=topic=63814.msg718634#msg718634 date=1363294524' Alıntı:
ergün tüncer römorku bizde var 2 tane 5 metrelik amcaoğullarında var 2 tane 6 metrelik
biz kullanıyoruz ben pek memmun değilim römorklardan eksik yerleri var adamın malınıda kötülemek istemiyorum ama biraz daha dikkat etmesi lazım

Ramazan usta rica etsem eksik yönleri neler, sorunları nerede yazarsan bizde öğreniriz diğerlerine de sorarız sizde bunlar nasıl diye?