kubota m7040 case yeni jx 75

01.02.2010
150
0

arkadaşlar konunun fanatiklik yapılmadan cevap lanmasını istiyorum tamam beygir güçleri tam denk değil ama kubota çok hoşuma gitti çok sade bir görünümü vardı amcaoğlu denizli tarım fuarında case i aldı bizde kubotanin fiyatını sorduk makul du ama amcaoğlunun kullandığı ekipmanlarda zorluk çekermi diye soru işareti oluştu bu arada ikiside kabinsz sizin görüşleriniz.... alk-*s alk-*s

Ynt: kubota m7040 case yeni jx 75

evet abi parçalı benim için traktörün seri iş yapması iş kaçırması bu arada kubotaya 65 bin lira dediler biraz pazarlık yapsak düşeceklerr daha *098*- *098*-

okty link=topic=63835.msg718791#msg718791 date=1363345300' Alıntı:
evet abi parçalı benim için traktörün seri iş yapması iş kaçırması bu arada kubotaya 65 bin lira dediler biraz pazarlık yapsak düşeceklerr daha *098*- *098*-
siz kubotayı begenmişsiniz gibi hayırlı olsun case fiyatı ne alemdeydi? Sadece tarla sürüp yol yapacaksnız bence kubota işinizi görür ama güç isteyen ağır işlerim var diyorsanız case yüksek devirlerde turbodan iyi faydalanan bir traktör.td75 lerden iyi oldugunu duyuyoruz.

Fiyatları çok yakınsa Kubota... Made in Japan

Case, NH ' den çok farklı değil gibi.

Çok kararsız kalırsanız son çare koltuklarına otur, bi tur at hangisi içine sinerse o...

m7040 güzel traktör biraz incelemiştim.. en buyuk özelliği seğmentinde tek 16valf li motora sahip 3.3lt hacimli traktör olması. artı manevra kabiliyeti ve konik dişli ön aks,, yuksek hidrolik debisi 5 ileri anavitesli sorunsuz şanzımanı,, seri bi traktördü testlerinden çıkardıgım kullanım zevkide olacaktır devirli oldugu için maksimum 2800dd yı buluyor maksimum güçü 2600dd de 71bg dir.. zannedersem kabinsiz modeline siz bakıyorsunuz.. biz aldık m840 memnunuz çok şükür.. ha birde japon malı olması en buyuk artısı.. binip kullanın alıştıkkca viteslerinine sürüş karasterigine,kullanmaktan zevk alacagınızı düşünüyorum.. karar sizin ne akırsanız artık hayırlı olsun şimdiden..

okty link=topic=63835.msg718900#msg718900 date=1363364379' Alıntı:
babam birazçıkta pek yaygın olmadığından temkinli bakıyor bakalım hayırlısı artık yada elimizdekinle idare edeceğiz..... :S :D

ben türkiyede m40 serisini ilk alanlardan biriyim ben aldıgım için servis açtılar elazıgda.. marubeni okadar ilgili serviste sorun yaşamassınız onu düşünüyorsanız.. ikinci elide gayet iyi internette pek yok olanlarında fiyatları yuksek muadillerinden.. tabi karar sizin elinizdeki ile yetinmek zaten en buyuk kazanc abana göre sermayenizi baska şekilde degerlendirebilecekseniz..

bende var m7040 muadıllerıyle bıle kıyaslanamz bı traktor bence hem de caselerdende nh lerdende hem cok pratık hemde mazot konusunda onlardan kat ve kat ekonomık tır ama kalıteyıde unutmayalım mesela caseye ustune bınıp kullanmaya basladıgında kubota ya bakınca bıraz kanıı gıbı bence kubotadan vaz gecemeyeceksın verdıgın paranın hakkını veren bı traktor *098*-

HassaN20 link=topic=63835.msg720565#msg720565 date=1363606958' Alıntı:
Servis sadece sizi mi bekliyor bütün işi sizin traktörmü yani ?
senelerin ustası sungurluda bugün değil gelecekte olacağız demek istiyor kubota vurup geçici değil kalıcıyız diye düşünüyor marubeni