Yardım Edebilirmisiniz....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İyi GünLer ArkadaşLar..
Benim Bi Sorunum Vardı Oyunu Kurdum Çok güzeL bir Şekilde oynuyorum Fakat Traktörle Uzakta Olduğum Zaman Fareyi Çiftliğe doqru Çevirdiqimde Çok Kasma Oluor Başka Yere çevirdiqimde Çok Seri Bunu Sebebi Ne olabilir Hiç Bir Yolunu Bulmadım..

Laptopun Özellikleri

Ge Force 8400M G 128 MB
AMD Turion 62x2
İşletim Sistemi Vista

Ynt: Yardım Edebilirmisiniz....

ekran kartından kaynaklanıyor olabilir aynı sorun bendede oluyor ve 512 mb ekran kartım 2 gb ramım ve core 2 duo işlemcim var bu sorun yüzüdnen gece ışıklları açıncada kazıp hata verebiliyor

oyunu ilk oynadığım zamanlarda aletlerle çiftliğin etrafını sürerdim, gece traktörlerin ışıklarını açtığım beyaz olurdu o yerler ve aşırı derecede kasardı.sendede öyle bi sorun olabilir.yeni bi oyun başlat onda dene bakalım...

Abi Gece ile hiçbir alakası yok qündüz kasıor
bugday satmaya qidiorum tekrar yola çıkıorum kasmalar yaşanıyor
çiftlikçe çok kasıor..

Hatta Denizss ' in Bi Kopyala yapıştır yaması vardı ben onu kullanıorum benim çiftlikteli aletlerden teki kasmalara sebep olabilir :)

arkadaşım bendede aynı sorun oluyor sisteminden dolayıdır diye düşünüyorum çünkü bende traktörü çiftliğe doğru sürsem kasıyor grafiklerden dolayı veya gece olduğunda ışıkları açınca gibi sistemin yetersiz olabilir biraz daha düşük çözünürlükte oynamanı tavsiye ederim

bilgisayarın işlemcisi kaç mhz ve modeli nedir kaç mb ram var pcn de directx kaç yüklü bunların cvp ını vermeden hiç bir yanıt tatmin edici olmayacaktır

LAPTOP MODELİ : ACER 5520G

Acer Aspire 5520G-402G16Mi
İşlemci: AMD Turion 64 X2 TL-58
Bellek: 2 GB DDR2-667
Ekran kartı: NVIDIA GeForce 8400M G
Sabit disk: 160 GB 5400 rpm SATA, 8 MB önbellek

Çiftliqe qiderken acayip kasıor..
Problemini Bir Türlü buLamadım

:D Masanüstü Sevmiorm ben:D...
Bakıcam işte Sorunu çözebilirsem aLmayı düşünmüyorum:D

Bu Oyun için Kotayı Doldurdum NeLer NeLer denedim :) ama NafiLe :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...