FENDT merkezinin uydu fotoğrafları (Marktoberdorf)

yine Google Earth programı ile uykusuz bir gece geçirirken birden traktör fabrikalarına bakmak geldi aklıma . biraz zor oldu ama bulmam yinede Marktoberdorf ' u didik didik edip buldum burasını . bakmak isteyenler için gerekli notasyonlar fotoğrafın alt köşesinde yazmakta.

Geceleri en büyük zevkim Google Earth ile dünayı gezmek . Sizlerede tavsiye ediyorum .

ilgilenen ve yorum yapan herkese teşekkürler....

Ynt: FENDT merkezinin uydu fotoğrafları (Marktoberdorf)

Bulduklu link=topic=7262.msg76299#msg76299 date=1221638553' Alıntı:
Guzel bi kare yakalamissin :) ama google earth o kadar genis göstermiyor sadece neyin nerde oldugunu gösteriyor kamera net degil bence
evet free sürümleri için senin dediğin geçerli fakat tam sürümler için saniye saniye görüyorsun olanı bieni ayrıca uzaydan uydudan geliyor bu görüntüler ve bu şekil görünmesi de gayet doğal

Güzel paylaşım. Bence en iyi uydudan görüntüler İstanbul Şehir Rehberin ' de bizim evin bahçesine kadar iniyorum. Fiatlarda bahçede çekili dururken çekmişler....:D

Buyrun bunuda ben buldum

adszdi6.jpg

kangalli_84 link=topic=7262.msg76430#msg76430 date=1221675884' Alıntı:
Ferruh abi senin fotoğrafların bam başka yerinde görmeyi çok isterdim..
kangallı.sabırlı ol.daha önünde uzun bir hayat var.neler görüceksin kimbilir..dileğim;hayatboyu istediklerini yapabilecek imkanların olur. başarı dileklerimle..selam ve sevgiler.....

Ben bir kere ilaç atarken ve Amazone Centaur çekerken iki motor buldum.İngiltere-Icklıngham ' da.Google Earth 2007 sürümünde var.