Yeni Kubota M110GX & M135GX Tanıtım Wideosu...

Ynt: Yeni Kubota M110GX & M135GX Tanıtım Wideosu...

Hermiyas link=topic=63980.msg721407#msg721407 date=1363732888' Alıntı:
Traktörler güzelse de, yönetim we pazarlama kötü....Yönetim istifa....

eski genel müdür yardımcısı ile tanısıyorduk çok hoş adamdı tümosan kaptı adamı .. artık bakalım iyi olur inş kaliteli traktörler..

arapörenli link=topic=63980.msg721657#msg721657 date=1363801245' Alıntı:
gördün yada kullandın mı?

öyle bişey mi yazdım ? nereden çıkardınız bunu ? bu modeler zaten turkiyede yok internetten araştırmıştım özellikleri süper traktörler bu benim yorumum sende kataloglarını inceleyip testlerine bakarsanız özelliklerinin nekadar etkileyici oldugunu görürsünüz.. bu videoda da zaten guzel özelliklerini görebiliyoruz sadece kullanarak guzelliği göremeyiz.. fendt 936 vario yuda kullanmadım ama kim incelerse incelesin harika bi makina oldugunu inkar edemez..

Yayınlanma tarihi: 20 Ara 2013

Kubota Grand X - M110GX/M135GX

The M110GX/M135GX are engineered to deliver maximum power and torque with outstanding economy and low emissions with an advanced fuel efficient Kubota 4 cylinder intercooled turbocharged common rail diesel engine (CRS).

With high performance hydraulics the M110GX has 5000kg lifting capacity / M135GX 6100kg lifting capacity with independent hydraulic PTO (540rpm and 1000rpm) with quick and easy hitching of a large range of implements. Tight headland and farmyard turns effortlessly achieved with Kubota ' s bevel-gear front axle and Bi-Speed turn feature.

The M135GX includes a 3 stage front suspension system, improving performance and operator comfort both on and off road.

http://youtu.be/LeEZLNxTEnA

ÇeLişki_37 link=topic=63980.msg814263#msg814263 date=1387707067' Alıntı:
Abi güzel paylaşımın için teşekkürler. Kubota bu kadar iyiyken neden bizim ülkemizde hala ciddi bi pazarı yok ?
Bu soruya cevap vermek istiyorum. Kubotanın Türkiye pazarındaki ürünleri gerçekten çok kaliteli traktörler. Fakat sen ben o biz siz şunlar bunlar onlar ne zaman katılaşmış kafatasçı yapıyı bırakırsak o zaman güzellikleri kaliteyi görürüz ve tadarız.

doganbey1 link=topic=63980.msg814274#msg814274 date=1387708065' Alıntı:
Bu soruya cevap vermek istiyorum. Kubotanın Türkiye pazarındaki ürünleri gerçekten çok kaliteli traktörler. Fakat sen ben o biz siz şunlar bunlar onlar ne zaman katılaşmış kafatasçı yapıyı bırakırsak o zaman güzellikleri kaliteyi görürüz ve tadarız.

Haklısın abi. Bende bunun sebebini tarım ile uğraşan insanların yaş ortalamasının orta yaştan da yukarı düzeyde olmasına bağlıyorum. Yaşlıları kınamıyorum bizdede tarımı şuan yapan asıl kişi dedem söz de onda gel gelelim bildiğini okuyor... Birde şu var kime tarımla hayvancılıkla uğraşmak istiyorum desem güzel paralı bi işe gir emekli olduktan sonra köye gidersin diyorlar. Ben tam verimli ve zevk alarak çalışacağım zamanı neden heba edeyim de sonra köyde boş boş oyalanayım ?

İyi güzel paylaşım da bune sacma bir tanıtım video 19dk19 saniye boyunca aynı goruntuleti 4 kez izledim döndü dolaştı ayni görüntüyü 4kez izletdi bana sonuna kadar izledim belki sonunda degisik bir sey vardir die ama yine boşşşş