SİTE YÖNETİMİNE SONSUZ TEŞEKKÜRLER.ALLAH ONLARDAN RAZI OLSUN

bu konuyu buraya açmamda ki sebep ^^ 36 bın lıraya ERKUNT 80 LIK !!^^ konusunda kötü bir iftiraya maruz kalmamdır.küfür etmediğim halde bazı arkadaşlar ağza alınmayacak küfürler ettiğimi ileri sürerek beni sizlerin huzurunda küçük düşürmüş , küfürbaz olarak tanıtmış ve iftira atmışlardır.konu kilitlendiği için yeni bir konu başlığı altında magduriyetimi dile getirmek istedim.bir yandan da benim başıma gelen sizlere de örnek olsun arkadaşlar.birgün aynı durumlara düşerseniz hiç üzülmeyin site yönetimi herşeyi biliyor ve herşeyin farkında.sadece yapmanız gereken birilerinin gazına gelip , etmediğiniz küfürleri sonradan çileden çıkarak etmeyin.anladım ki bizim bu durumlarda tek muhattabımız site yönetimi.sizlerin huzurunda tüm site yönetimine sonsuz teşekkürlerimi sunar ,hepsinden ALLAH razı olsun diyorum...açtığım konu musade ederseniz bir kaç gün sonunda kilitlenebilir , hatta silinebilir.artık nasıl uygun görülürse...

Ynt: SİTE YÖNETİMİNE SONSUZ TEŞEKKÜRLER.ALLAH ONLARDAN RAZI OLSUN

abi gerçektnde son günlerde o bahsi geçen şahıslar siteyi birbirine kattılar sürekli bir tartışma sürekli karalama vs. vs ama yönetime teşekkür ediyorum gerekeni yapmışlar ben onalrın yazdığı konulara yazmıyordum çünkü kendimi biliyorum onlar uzattıkça bende uzatacam gerek yok diyordum :)

delihan link=topic=63985.msg721454#msg721454 date=1363767146' Alıntı:
abi gerçektnde son günlerde o bahsi geçen şahıslar siteyi birbirine kattılar sürekli bir tartışma sürekli karalama vs. vs ama yönetime teşekkür ediyorum gerekeni yapmışlar ben onalrın yazdığı konulara yazmıyordum çünkü kendimi biliyorum onlar uzattıkça bende uzatacam gerek yok diyordum :)

ben ilk defa karşılaştım.belkide daha önce dikkat etmedim.etseydim bende elbet yazmazdım.neyse konunun açıklığa kavuşmasına gerçekten sevindim...saygılar.

dikkat edin bu tipler siteye uye olup saga sola savas aciyorlar adeta, daha sonra bir ara kaybolup baska isimle tekrar siteye uye oluyor gene savasa devam bunlarin ip numaralarindan yasaklanmasi lazim yoksa kurtulmak mumkun degil

nabolant link=topic=63985.msg721655#msg721655 date=1363801210' Alıntı:
dikkat edin bu tipler siteye uye olup saga sola savas aciyorlar adeta, daha sonra bir ara kaybolup baska isimle tekrar siteye uye oluyor gene savasa devam bunlarin ip numaralarindan yasaklanmasi lazim yoksa kurtulmak mumkun degil
kesinlikle aynı fikirdeyim.burayı resmen kendi arkadaş ortamları gibi kullanmaya çalışanlar var.küçük büyük hiç ayırt etmeyen uslübsüz yazışmalar yapanlar var.ben hiç ikinci bir isimle tekrar girilirmi giren varmı yada girilirse nasıl girilir düşünmedim ama muhtemel olarak aynı şahıslar eğer tekrar girmenin çaresi varsa yeniden girmeyi deneyeceklerdir.birde aslında herkes yaşını mutlaka belirtmeli diyorum.bazen yorumlara cvp verirken yaş yazılmadığı için hitap şeklimizi doğru seçemeyebiliyoruz.

baba540 link=topic=63985.msg721542#msg721542 date=1363792884' Alıntı:
ben ilk defa karşılaştım.belkide daha önce dikkat etmedim.etseydim bende elbet yazmazdım.neyse konunun açıklığa kavuşmasına gerçekten sevindim...saygılar.
aga sen sabırlıymışsın,geçenlerde banada sataştı hatta küfür etti, ben dayanamadım,bastım kalayı. ama en doğrusu sabır..geçmiş olsun.

aksazli link=topic=63985.msg721752#msg721752 date=1363806612' Alıntı:
aga sen sabırlıymışsın,geçenlerde banada sataştı hatta küfür etti, ben dayanamadım,bastım kalayı. ama en doğrusu sabır..geçmiş olsun.
kardeşim ikimizin başına gelenler farklı şeyler.bana küfür etmediler de , ettin dediler.senin başına gelen benim başıma gelse bende çok fazla sabredeceğimi sanmıyorum.ama şunu tüm samimiyetimle söylüyorum.biri bana burda hiç yoktan küfretse karşılığını verir rahatlarım , ama hiç yoktan ana-avrat küfür ettin gibi birşeyle karşı karşıya kalmak sanırım çok daha zor....kısacası iftiraya uğramak zor..

baba540 link=topic=63985.msg721766#msg721766 date=1363807482' Alıntı:
kardeşim ikimizin başına gelenler farklı şeyler.bana küfür etmediler de , ettin dediler.senin başına gelen benim başıma gelse bende çok fazla sabredeceğimi sanmıyorum.ama şunu tüm samimiyetimle söylüyorum.biri bana burda hiç yoktan küfretse karşılığını verir rahatlarım , ama hiç yoktan ana-avrat küfür ettin gibi birşeyle karşı karşıya kalmak sanırım çok daha zor....kısacası iftiraya uğramak zor..
Evet aga senin durum farklı, bana küfür etti bende karşılığını verdim. ondan sonra aynı böyle susturuldular,2 gün sonra ceza bitti tekrar başladılar,bu seferde sana sataştılar.