tm 120

Ynt: tm 120

dün bitirdiler havucu amca oglun receple beraberdik bende tekrar patladan cektim kesekkten dolayı cok güzel paylaşım veli abinin TM 155 vardı yanımda onun sesi yerleri titretiyordu otomatik şanzıman cözemedim :) 3 dügme var ileri geri ingiliz ibneli iyi iş yapmışlar 2 km kendini belli ediyor

Ynt: tm 120

yorumlar için teşekkürler arkadaşlar
Ah biraz daha uzun olaydı be abi. Çok güzel video olacakmış. Romork çok güzel darısı başına abi. Tm hala sahalarda imparator
tm nin yaşı ne başı ne biz 1991 model 70 56 yı kullanıyoruz halen :D
6 silindirin sesi bi başka güzel paylaşım abi kolay gelsin
Paylaşım için tşk gençlerin dediği gibi geri giderken ses bir başka
tm çok ciğerli traktör köyümüzde var kendim de kullanıyorum çok çekiyor ama mazotu da çok yakıyor haliyle
bizim iş ağır olduğu için yakıtı bize göre iyi aynı işi 90 100 bg le yapsak daha çok mazot yakarız kullanmasını bilirsen yakıtı az olur

dün bitirdiler havucu amca oglun receple beraberdik bende tekrar patladan cektim kesekkten dolayı cok güzel paylaşım veli abinin TM 155 vardı yanımda onun sesi yerleri titretiyordu otomatik şanzıman cözemedim 3 dügme var ileri geri ingiliz ibneli iyi iş yapmışlar 2 km kendini belli ediyor
evet seyit havucu bitirdiler yenisini ekecez ekenler bile var tül altı veli nin tm 155 ankaradaki çiftliğin tm 155 burda 5 tane var aynı çiftlikten gelme
kolay gelsin ramazan abi, tm ye römork ağır gelmiş ama genede hakını vermiş.
bu römorku 6830 çekiyor genelde bu tarladan çıkarırken 6320 ile tm 20 beraber çıkardı