TRAKTÖRÜNÜZÜN MARKASI ve modeli ne?

traktörünüzün marka ve modeli nedir.. arkadaşlar biliyorsunuz sadece 5 tane seçenek var tüm markalar

• Kullanılan toplam oy
    88
IMG_0185.JPGIMG_0180.JPG
1998 model 285s
2013 model Erkunt 100 lüks

Jd 6430 pullukta falan nasil yakiti cekisi ariza cikarma durumu biraz bahsedermisiniz rica etsen

Merhaba bizimki tls li premium gayet rahat ve yaptığı işe kıyasla yakıtı fazla sayılmaz pulluk olarak 5. 10 numara pullukla çeltik ve buğday yeri hazırlamada kullanıyoruz saate ortalama 10 lt ile 12 lt civarında yakıyor bizimki yaklaşık 5500 saatte yağ ve filtre bakımlarını zamanında orjinali ile yapıyoruz turboda kronik bir arızası varmış bu serilerin birtek onda arıza çıkmadan birşeyler yaptılar birde kayış ve sigorta dışında birşey değişmedi kullanıcısını üzmez kanaatindeyim biz çok memnunuz tavsiye ederim alırsanız tls li alın çok faydalı bir teknoloji kullanana kadar bende pek ikna olmamıştım lakin şimdi tls siz traktör alınmaz diye düşünüyorumIMG_0825.JPG

• Beğen
Tepkiler: MuhammedEmin
Merhaba bizimki tls li premium gayet rahat ve yaptığı işe kıyasla yakıtı fazla sayılmaz pulluk olarak 5. 10 numara pullukla çeltik ve buğday yeri hazırlamada kullanıyoruz saate ortalama 10 lt ile 12 lt civarında yakıyor bizimki yaklaşık 5500 saatte yağ ve filtre bakımlarını zamanında orjinali ile yapıyoruz turboda kronik bir arızası varmış bu serilerin birtek onda arıza çıkmadan birşeyler yaptılar birde kayış ve sigorta dışında birşey değişmedi kullanıcısını üzmez kanaatindeyim biz çok memnunuz tavsiye ederim alırsanız tls li alın çok faydalı bir teknoloji kullanana kadar bende pek ikna olmamıştım lakin şimdi tls siz traktör alınmaz diye düşünüyorumEkli dosyayı görüntüle 23339
Maşallah guzel traktorler cok begeniyorum bende bizde 6460dyna6 kullanicisiyiz vites oranlari gecisleri dyna gibi uygunmudur rahatmidir acaba ?