REİS 5050E VS TT55

Ynt: REİS 5050E VS TT55

konuyu açalı baya olmuş 78 kişi incelemiş ama yazan olmamış garıp demi johnderenin hakkını burdada yemişler.cekilen johndere olaydı ooo yazan yazanaydı şimdi ama olsun kazanan ceken johnderede olsa cekiştirme ile traktör gücü ölçülmez diyor; iyide olsa kötüde olsa johndere diyorum başka bişey demiyorum.

nailyetek link=topic=64033.msg727398#msg727398 date=1364898709' Alıntı:
Güzel paylaşım, teşekkürler. Ben böyle şey yapmam demiyorum, şeytana uyup yapabilirim. İyi bir şey olmadığı kesin de,:) bazen egolar baskın geliyor.

aynen abi gecen paylaştım arkadaş batmıştı cektim cıkardım cekiştirmeye karşıyım ama hazır zincir takılıyken çekiyim çekiştirelim dedim asıldım biraz neyse dedim bıraktım tarla ekiliydi kıyamadım. olunca oluyor geliyorlar arada sırada egomudur hevesmidir nedir.çocukluktan gelen bişey bazen engel olmak zor oluyor

tt almıs laf yok fakat john derecı 1 . vitesdeyken baktı ttt cekıyor orda 2 ledi motoru bayıltı ole yapmasına ragmen cekemedı TT john derreyi edırneden karsa kadar surukler, john dereci çakal şöför işi bılıyor fakat yemedı işte :D 2 ye attı bayıltırak cekmek ıcın , cekemedı, sız hesap edın artık

tt6054c link=topic=64033.msg727446#msg727446 date=1364907801' Alıntı:
john dere yüksüz ağırlık sitesinde 2745kg yazıyo nhde 2590 yazıyo yani jd baya bi ağır ama nh çekmiş helal olsun yine yukarıdaki videodada jd ağır bu arada jd nin lastikler 1 parmak gitti :)
kardeşim evvett bak tt50 kabin li extra ağır nh yı savunmaya çalısıyorsun bence.bu 1

2.si ise çekişmede
5050e 49 bg
tt55 55 bg
ve aynı zmanda ağır
.şunu da diyim bir traktörün gücü çekişmeyle ölçülmez..şahsen ben karşıyım ama zevktir saygı duyarım. tt50 konsuna geldiğimizde benim işimin yuzde 50 si turbo ilaçlama ve senin tt50 in benim bağlarda en seride turboyu çeviremiyor.ve çok yakıyor denemeleri defalarca yazmıştım.2. olarak şahsen kendi bağımda 2008 model tt55 4 wd denedik.kuş cülüğü gibi kalıyor.yakıtta rampalardada yani kardeşim karalama yamana gerek yok.oradaki videoda nh hafif demişşin nerden baksan kabin 400 kg gelir..zaten jd videoda zıplıyor yani agıtlığa ihtiyacı varki şahsen bir çekişme olacaksa kesinlikle eşit olmalı.eğer agırlıklar eşit olsa jd parçalar zaten tt5 55 bg yi ağırlık eşit olduğu için parçaladı...

tumosannn link=topic=64033.msg727458#msg727458 date=1364910388' Alıntı:
tt almıs laf yok fakat john derecı 1 . vitesdeyken baktı ttt cekıyor orda 2 ledi motoru bayıltı ole yapmasına ragmen cekemedı TT john derreyi edırneden karsa kadar surukler, john dereci çakal şöför işi bılıyor fakat yemedı işte :D 2 ye attı bayıltırak cekmek ıcın , cekemedı, sız hesap edın artık
tümosan fotoğrafını bekliyorum ben sana her şeyi ispatladım 4-5 gün oldu..beni yalncı konuma çekmeye çalışmıştın ya.

eyup reis33 link=topic=64033.msg727461#msg727461 date=1364910718' Alıntı:
kardeşim evvett bak tt50 kabin li extra ağır nh yı savunmaya çalısıyorsun bence.bu 1

2.si ise çekişmede
5050e 49 bg
tt55 55 bg
ve aynı zmanda ağır
.şunu da diyim bir traktörün gücü çekişmeyle ölçülmez..şahsen ben karşıyım ama zevktir saygı duyarım. tt50 konsuna geldiğimizde benim işimin yuzde 50 si turbo ilaçlama ve senin tt50 in benim bağlarda en seride turboyu çeviremiyor.ve çok yakıyor denemeleri defalarca yazmıştım.2. olarak şahsen kendi bağımda 2008 model tt55 4 wd denedik.kuş cülüğü gibi kalıyor.yakıtta rampalardada yani kardeşim karalama yamana gerek yok.oradaki videoda nh hafif demişşin nerden baksan kabin 400 kg gelir..zaten jd videoda zıplıyor yani agıtlığa ihtiyacı varki şahsen bir çekişme olacaksa kesinlikle eşit olmalı.eğer agırlıklar eşit olsa jd parçalar zaten tt5 55 bg yi ağırlık eşit olduğu için parçaladı... birde yaşın genç tartışma çıkarmaya çalışma tavsiyem daha öncede kardeş demiştin.
Kendin çekişme videosu koymuşsun birde çekişmeyle ölçülmez falan filan hikayesi yapıyorsun...Başka biri jd yi çekmiş video koymuş onu kaldıramıyorsun yetti seninde bu jd fanatikliğin..Senin dediğin herşey doğru ama yanlışlıkla biri jd aleyhine yorum yaptıgında 1 sayfa savunma yazıyorsun...Git memleketinde sat john deere ni...Kimsenin tartışma çıkarmaya çalıştığı yok çocuk yorum atmış işte kaldıramıyorsan çekişme videosu koyma...!!!

HassaN20 link=topic=64033.msg727465#msg727465 date=1364911204' Alıntı:
Kendin çekişme videosu koymuşsun birde çekişmeyle ölçülmez falan filan hikayesi yapıyorsun...Başka biri jd yi çekmiş video koymuş onu kaldıramıyorsun yetti seninde bu jd fanatikliğin..Senin dediğin herşey doğru ama yanlışlıkla biri jd aleyhine yorum yaptıgında 1 sayfa savunma yazıyorsun...Git memleketinde sat john deere ni...Kimsenin tartışma çıkarmaya çalıştığı yok çocuk yorum atmış işte kaldıramıyorsan çekişme videosu koyma...!!!
birde bana diyolar fanatikli yapma diye :D

HassaN20 link=topic=64033.msg727465#msg727465 date=1364911204' Alıntı:
istediğimi koyaraım koymam burda kaldıramyan biri varsa oda sensin senin anti jdciliğinide bilmeyen yokkimseye bir şey sattığım yok kimseye bağlı olduğumda kim ne alrsa alsın güle güle kullansın beni bağlamaz.kaldıramıyor değilim çekişme şartları eşit değil o videoda eşit olan videoyuda gördün.ne sana hesap veririm ne başkasına lütfen yorumlarını dikkatli yaz bilmem anatabildimmi?

mesuteker link=topic=64033.msg727393#msg727393 date=1364896891' Alıntı:
konuyu açalı baya olmuş 78 kişi incelemiş ama yazan olmamış garıp demi johnderenin hakkını burdada yemişler.cekilen johndere olaydı ooo yazan yazanaydı şimdi ama olsun kazanan ceken johnderede olsa cekiştirme ile traktör gücü ölçülmez diyor; iyide olsa kötüde olsa johndere diyorum başka bişey demiyorum.
hamza abi diline sağlık anti jd ciler çok jd bir yağ kaçırsın DÜNYAYA duyururlar fanatiği oldukları marka ortadan bölünce ört bas etmeye çalışırlar abi saygılar.

nailyetek link=topic=64033.msg727398#msg727398 date=1364898709' Alıntı:
Güzel paylaşım, teşekkürler. Ben böyle şey yapmam demiyorum, şeytana uyup yapabilirim. İyi bir şey olmadığı kesin de,:) bazen egolar baskın geliyor.
saolasın nail abi.bir gün senin kraldan da bekleriz çekişme maksat zevk olsun.saygılar.

eyup reis33 link=topic=64033.msg727478#msg727478 date=1364915723' Alıntı:
istediğimi koyaraım koymam burda kaldıramyan biri varsa oda sensin senin anti jdciliğinide bilmeyen yokkimseye bir şey sattığım yok kimseye bağlı olduğumda kim ne alrsa alsın güle güle kullansın beni bağlamaz.kaldıramıyor değilim çekişme şartları eşit değil o videoda eşit olan videoyuda gördün.ne sana hesap veririm ne başkasına lütfen yorumlarını dikkatli yaz bilmem anatabildimmi?
Kaldırdığından mı sadece ' ' john dere yüksüz ağırlık sitesinde 2745kg yazıyo nhde 2590 yazıyo yani jd baya bi ağır ama nh çekmiş helal olsun yine yukarıdaki videodada jd ağır bu arada jd nin lastikler 1 parmak gitti ' ' yazan tt6054c nickli arkadaşa ' ' birde yaşın genç tartışma çıkarmaya çalışma tavsiyem daha öncede kardeş demiştin. ' ' diye ithamda bulundun ve sonra bu yorumu sildin...Şimdide bana ' ' ne sana hesap veririm ne başkasına lütfen yorumlarını dikkatli yaz bilmem anatabildimmi? ' ' diye tehditler savuruyorsun ?? Ben senin gibi at gözlüğüyle bakan bir insanın hesabını ne yapayım...tek yaptığın futürsuzca john deere yanlısı yorum yapmak...ben jd ye laf etmedim sadece senin en ufak toz kondurmayışını belirttim...Üstünede antijdcilik diye bir terim ortaya attın sen ciddi anlamda SORUN ' lusun bu da benim sana ithamım olsun..Ayrıca tt50 nin 4wd kabinlli ağırlığı 2590 kg yani bir eşitsizlik varsa o da senin fikriyatındaki eşitsizliktir...

HassaN20 link=topic=64033.msg727498#msg727498 date=1364918034' Alıntı:
Kaldırdığından mı sadece ' ' john dere yüksüz ağırlık sitesinde 2745kg yazıyo nhde 2590 yazıyo yani jd baya bi ağır ama nh çekmiş helal olsun yine yukarıdaki videodada jd ağır bu arada jd nin lastikler 1 parmak gitti ' ' yazan tt6054c nickli arkadaşa ' ' birde yaşın genç tartışma çıkarmaya çalışma tavsiyem daha öncede kardeş demiştin. ' ' diye ithamda bulundun ve sonra bu yorumu sildin...Şimdide bana ' ' ne sana hesap veririm ne başkasına lütfen yorumlarını dikkatli yaz bilmem anatabildimmi? ' ' diye tehditler savuruyorsun ?? Ben senin gibi at gözlüğüyle bakan bir insanın hesabını ne yapayım...tek yaptığın futürsuzca john deere yanlısı yorum yapmak...ben jd ye laf etmedim sadece senin en ufak toz kondurmayışını belirttim...Üstünede antijdcilik diye bir terim ortaya attın sen ciddi anlamda SORUN ' lusun bu da benim sana ithamım olsun..Ayrıca tt50 nin 4wd kabinlli ağırlığı 2590 kg yani bir eşitsizlik varsa o da senin fikriyatındaki eşitsizliktir...
Eleştirelerin için teşekkür ederim.bu arada tt50 nın 2590 kg olduğunu nerden bulabilirim..düşüncendir saygı duyarım ciddi anlamda sorunlusun demişşin ya evet ya ben CİDDİ ANLAMDA SORUNLUYUM :) :) :)

eyup reis33 link=topic=64033.msg727564#msg727564 date=1364921847' Alıntı:
Eleştirelerin için teşekkür ederim.bu arada tt50 nın 2590 kg olduğunu nerden bulabilirim..düşüncendir saygı duyarım ciddi anlamda sorunlusun demişşin ya evet ya ben CİDDİ ANLAMDA SORUNLUYUM :) :) :)
http://www.newholland.com.tr/Traktor-TeknikTablo.aspx?cid=20 işte burdan bulabilirsiniz bide yukarda tt55 ağır demişsiniz condere daha ağır

arkadasa katılıyorum Kendisi Fanatık bir jd ci ve SORUNLU kendısı sadece jd yı goruyor jd ye toz kondurmuyor ben benım tumosanım la mıleno 100 f yı rampada puulkta aynı bayır yerde kafa kafya cıktım hee bnm motor 85 lık arada 15 bg fark fark kafa kafaya cıktım mıleno 100 f ile ama mıleno mazotu içmişti bu ark sın yorumlarına bakıpta sakın jd nın mazotunun az olduguna ınanmayın yaln soluyor zaten bu sıtedekı jd kullanıcılarıda bunu bılır ıkıncısı Yuk tasırken mıleno onumde gıdemıyordu :) bu jd yı nıye bu kadar abartırsınız anlamıyorum jd bılmedıgım motor olsa tmm dıcem bınmedıgım ve kullanmadıgım motor değil bende bundan onca massey3060 vardı 4x4 her ısımı goruyordu borca sıkıstık sattım o sırada elımde motor kalmadıgı ıcın arkadasımdan jd 100 f mılenoyu aldım traktorum yokken onla işlerımı yaptım guzel motor konforlu ona lafım yok ama mazotu ıcıyor arkadas ben tumosanı aldıktan sonra deneme yaptık benı puulukta gecemedi 15 bg fark var arada..

Siz benim gözümde jd ve diğer tüm markalardan daha kıymetlisiniz insan olarak forumdaki herkes.Marka nedir ? Nh jd mf farketmez hepsi birer araçtır altımızda hepsi de birer taşıt bunu büyütmenin başka anlamlar yüklemenin bir anlamı yok.. bunu kıyasıya bir çekişme haline getiren başkasına kötü konuşan insanın, akli dengesinden sosyal hayatından şüphe duyarım. Yarışa girmeye gerek yok hepsi yerin dibine batsın...jd ye bir laf söylendi diye ailenize söylenmiş gibi, üzerinizde kara bi leke varmış gibi heyecanla karşılık vermenize hiç gerek yok bu sadece sizin için değil..Bu konudaki bakış açınızı değiştirin bence bilgi vermek iyi güzel hoşta markayı benlik haline getirip gözlerinizi dış dünyaya kapattığınızda iş çok farklı yönlere kayıyor, (bakınız orhan baba; ' ' Hatasız kul olmaz ' ' ) bir insanın yabancı bir mal için kendini böyle paraladığı görmek beni aşırı derecede üzüyor ve bazen kusura bakmayın sinirlendiriyor...

HassaN20 link=topic=64033.msg727723#msg727723 date=1364934891' Alıntı:
Siz benim gözümde jd ve diğer tüm markalardan daha kıymetlisiniz insan olarak forumdaki herkes.Marka nedir ? Nh jd mf farketmez hepsi birer araçtır altımızda hepsi de birer taşıt bunu büyütmenin başka anlamlar yüklemenin bir anlamı yok.. bunu kıyasıya bir çekişme haline getiren başkasına kötü konuşan insanın, akli dengesinden sosyal hayatından şüphe duyarım. Yarışa girmeye gerek yok hepsi yerin dibine batsın...jd ye bir laf söylendi diye ailenize söylenmiş gibi, üzerinizde kara bi leke varmış gibi heyecanla karşılık vermenize hiç gerek yok bu sadece sizin için değil..Bu konudaki bakış açınızı değiştirin bence bilgi vermek iyi güzel hoşta markayı benlik haline getirip gözlerinizi dış dünyaya kapattığınızda iş çok farklı yönlere kayıyor, (bakınız orhan baba; ' ' Hatasız kul olmaz ' ' ) bir insanın yabancı bir mal için kendini böyle paraladığı görmek beni aşırı derecede üzüyor ve bazen kusura bakmayın sinirlendiriyor...
evet sanirim haklisniz bir demir yigini icin tartismamiza gerek yok.biraz bizim fanatik duygu agir basti..2 gunluk dunya sonucta saygilar:)