td 65 yenisiyle degistirme yardim....

Ynt: td 65 yenisiyle degistirme yardim....

yeniler eskilere bakış biraz daha kalıplı geldi bana, ocakta dayım almıştı yeni tip. lastikleri daha büyük geldi bana. ama bence gerekesiz bi değişim diye düşünüyorum. ikiside aynı işi yapacak gösterişin dışında bi fark yok. ama değişitirecem diyorsanız dayım kullanıyor güzel traktör ama fiyatı oldukça pahalı.

kaan- link=topic=64054.msg722269#msg722269 date=1363894027' Alıntı:
suan 2008 model cift ceker td 65 var 2013 modeliyle degistirmek istiyorum dusuncelerinizi alabilirmiyim simdiden tsk ler

yıllık kaç saat kullanırsınız ? bence bin saat ve üstü ise deyiştirmeniz mantıklı ama yok altı ise bir kaç yıl daha kullanmanız mantıklı olabilir.saatin önemi şundan.bilirsiniz traktörler belli bir saatten sonra motor ve pompa masrafları açıyor.böyle durumlarda da masraf etmek yerine sıfırını almak daha mantıklı oluyor.tabi herşeyden de önemlisi kesenizin durumu :)

aynı fikir bende düşündüm hatta bikaçgün önce konu açmıştım 2006 td65d verip 2013 td65d almak dye benim td65d 2006 model gölgelikli 4 teker sıfır 2300 saatte gecen gn bayıye sordum deistrelm dye benikıne 40 verdı yenıyede 80 bin istedı yani üstte 40bin lıra ben dedim 40bin ona verceme 2.el kabin klmalı bıdane daha alırım bence hc grek yok daha 2008 mdel yenı sayılr

bende 2010 var bence hiç gerek yok cunku elindeki motorun fiyatı 5 yıl dursa zarar etmez yerinde sayar 2 3 lira anca düşer fiyatı ama sıfır aldıgından baya zarar edersin ve sonuçta aynı işi yapacaklar.