new holand ustalari buyursun

Arkadaşlar bizim tl 100a bir kaç gündür güzel çalişmiyor mazot filitrelerinide değiştirdim sanki traktörde hava var gibi çalişiyor çaliştiktan sonra traktörde sorun yok ama traktör ilk çaliştirirken veya istop ederken tekrar çaliştirirken rahat çalişmiyor bu konuda bilgi verseniz iyi olur

Ynt: new holand ustalari buyursun

kardeşim senin çaren bende senin mazotunda bi sorun var kaçak olabilir tla serisi mazot seçen bi seridir her mazotu yakmaz
ŞİMDİ YAPACAGIN İŞLEM MAZOT FİLTRESİNİ SÖKÜYORSUN İÇİNDEKİ MAZOTU DÖK VE YARISINA KADAR 10 NUMARA YAG ÜSTÜNÜ MAZOT İLE DOLDUR SONRA TAK YERİNE EGER ÇALIŞMA NORMALE DÖNERSE MAZOTTA BİR ŞEY VAR

MAZOTU FİLTREDEN BOŞALTIRKEN ELİNLE OVUŞTU BAKALIM KAYGANMI YOKSA ELİN ZORMU KAYIYOR DİKKAT ET...

ortaberketli link=topic=64157.msg723394#msg723394 date=1364125556' Alıntı:
kardeşim senin çaren bende senin mazotunda bi sorun var kaçak olabilir tla serisi mazot seçen bi seridir her mazotu yakmaz
ŞİMDİ YAPACAGIN İŞLEM MAZOT FİLTRESİNİ SÖKÜYORSUN İÇİNDEKİ MAZOTU DÖK VE YARISINA KADAR 10 NUMARA YAG ÜSTÜNÜ MAZOT İLE DOLDUR SONRA TAK YERİNE EGER ÇALIŞMA NORMALE DÖNERSE MAZOTTA BİR ŞEY VAR

MAZOTU FİLTREDEN BOŞALTIRKEN ELİNLE OVUŞTU BAKALIM KAYGANMI YOKSA ELİN ZORMU KAYIYOR DİKKAT ET...
bende tla vardı satana kadar kaçak mazotan başka bişi boşaltmadım depoya 5 yıl boyuca bi sorunlan karşılaşmadım sadece mazot filtresini bazen erken değiştiriyordum şişirdiğinden dolayı ama pompada bi sorun yapmadı .

ortaberketli link=topic=64157.msg723394#msg723394 date=1364125556' Alıntı:

5 seneden beri koperatıf mazotundan başka kulanmıyorum sankı traktörde hava var gibi çalışiyor ama geç çalışıyor

abi bi yerden 'kelepçeden rekordan' gibi sıkışmamış gevşek yer var makina durunca mazot geri kaçıyor çalışınca patı kütü eder mazot gelince sorun ortadan kalkar sen arafilteredeki kelepçelere birde mazot filtresinin rekorlarına hatta filtrenin sıkı olup olmadıgını kontrol et , otamatikten filtreye çıkışta olsa sıkıştırılınca kaçak yapar demekki depodan otamatige gelen bi yerde hava alıyor emme oluncada mazot sızmıyo ok-*-s

mazot borularında delik olabilir
tm 120 de başıma geldi depodan pompaya giden mazot borusu kabin ile motorun şanzımanın gövdeye sıkıştığı için zamanla delinmiş geç çalışıyordu çalıştıktan sonra sorun yoktu deliği buldum sorun kalmadı