Soğanın üstüne ot ilacınıda attık(stomp extra)

Ynt: Soğanın üstüne ot ilacınıda attık(stomp extra)

Mafetti koca same ekilmiş tohumları) Benim ilaç makinasının kolları 12 metre.Soğanı ekerken evlekleri 12 metre yapıyorum.12 metreden sonra 240 geçecek kadar yere ekim yapmıyorum.Sonrasında bu ekim yapmadığım yerlerden çalışıyorum.Ekilmiş yere asla motorla basmıyorum.Ekilmiş yerin 6 metre bir tarafından 6 metre öbür tarafından ilaçlıyorum.Bütün ilaçlamaları bu ara yollardan yapıyorum.Sulama zamanında da, kanal pulluğu ile ark açıp bu yolu su kanalı haline getiriyorum. sulamayı burdan yaptırıyorum.sonraki ilaçlamalarıda yine kanalı motorun lastiklerinin arasına alıp yapıyorum.Sizin tarzınız değişikmiş.Kolay gelsin.Stomp ' ta pendimethalin olarak en iyisi. ' Sponsor ' gibi benzerleri de var.

TT 55 link=topic=64173.msg723569#msg723569 date=1364149695' Alıntı:
birde üzerine hafif yağmur yağarsa çok başarılı olur
aynen ole oldu aksamına yagmur yagdı.
ranger link=topic=64173.msg723586#msg723586 date=1364151449' Alıntı:
Kolay gelsin biz daha yağmurdan rüzgardan fırsat bulup atamadık
atarsınız ınsallah.zamanı var daha.
omerfarukkoc link=topic=64173.msg723592#msg723592 date=1364151817' Alıntı:
Kolay Gelsin Bereketli Olur İnşallah :)
[/quoteinş.butun cıdtcılerımıze butun mahsullerı bereketlı olsun.
aksaklı link=topic=64173.msg723598#msg723598 date=1364152412' Alıntı:
kolay gelsin murat abi havada iyiymiş :)
sagol abicim yakaldık iyı havayı sanstan attık ilacı.atamazsak yagmurdan dolayı bıkac gun sarkcektı

Göktürk- link=topic=64173.msg723667#msg723667 date=1364157785' Alıntı:
Mafetti koca same ekilmiş tohumları) Benim ilaç makinasının kolları 12 metre.Soğanı ekerken evlekleri 12 metre yapıyorum.12 metreden sonra 240 geçecek kadar yere ekim yapmıyorum.Sonrasında bu ekim yapmadığım yerlerden çalışıyorum.Ekilmiş yere asla motorla basmıyorum.Ekilmiş yerin 6 metre bir tarafından 6 metre öbür tarafından ilaçlıyorum.Bütün ilaçlamaları bu ara yollardan yapıyorum.Sulama zamanında da, kanal pulluğu ile ark açıp bu yolu su kanalı haline getiriyorum. sulamayı burdan yaptırıyorum.sonraki ilaçlamalarıda yine kanalı motorun lastiklerinin arasına alıp yapıyorum.Sizin tarzınız değişikmiş.Kolay gelsin.Stomp ' ta pendimethalin olarak en iyisi. ' Sponsor ' gibi benzerleri de var.
çıkmamış tohuma traktor hiçbişey yapmaz.zaten sogan yerı sert hazırlandıgı için bır problem yasanmıyor.senın dedıgın sekılde yaparsak tarlada cok boşluk kalır.biz sogan kelleyı yaptıktan sonra sameyle mantar ilacı için bıle içine gırıyoruz.