aramızda TN75A kullanan varmı arkadaşlar

Ynt: aramızda TN75A kullanan varmı arkadaşlar

sıfır olsa tek elden binsen olurdu bence güzel makina bu itallerde parça az bulunuyo ve pahalı bir lastik tüketmiş traktor yavaş yavaş masraf açmaya başlar komsuda var arızası biraz ağır oluyo gördügüm kadarıyla elektironik ileri geri yok

3 silindir 72 beygir turbo ıntercool yolda emsallerine göre hızlı bır motor 16+16 vıtes Hi Lo yok Shuttle yok....İleri geri levyeli 4 pıston cıkıslı Yakıt olarak 70-56 70-66 lardan daha az yakıyor parça konusuna gelınce bıldıgım kadarıyla cogu parcası mevcut ama Ithal monte bır traktor oldugu ıcın yerlılere nazaran parca fıyatları farklı olabılır Bıkac TN ıcın bende pazarlık yaptım ama nasıp olmadı...Ilandakı motorun calısma saatı belırtılmemıs ama lastıkler yenılenms sanırım...Kullanacagın ıse uygun ve motor durumu ıyıyse alabılırsın bence Ben begenıyorum bu modelleri seri pratik bır motor....Kotuleyen arkadaslar olmus ama Ikıncı ele nadır dusen ve pazarı olan bır motor acıkcası cok nadır ılanlarıyla karsılasıyoruz...

ali_durmuş link=topic=64205.msg724607#msg724607 date=1364323012' Alıntı:
ara iş için ideal olur abi. bahçe tiplerinin elektronik olduğunu biliyordum, bunları tam bilmiyorum.
satıldı ali

coyote26 link=topic=64205.msg724616#msg724616 date=1364323335' Alıntı:
3 silindir 72 beygir turbo ıntercool yolda emsallerine göre hızlı bır motor 16+16 vıtes Hi Lo yok Shuttle yok....İleri geri levyeli 4 pıston cıkıslı Yakıt olarak 70-56 70-66 lardan daha az yakıyor parça konusuna gelınce bıldıgım kadarıyla cogu parcası mevcut ama Ithal monte bır traktor oldugu ıcın yerlılere nazaran parca fıyatları farklı olabılır Bıkac TN ıcın bende pazarlık yaptım ama nasıp olmadı...Ilandakı motorun calısma saatı belırtılmemıs ama lastıkler yenılenms sanırım...Kullanacagın ıse uygun ve motor durumu ıyıyse alabılırsın bence Ben begenıyorum bu modelleri seri pratik bır motor....Kotuleyen arkadaslar olmus ama Ikıncı ele nadır dusen ve pazarı olan bır motor acıkcası cok nadır ılanlarıyla karsılasıyoruz...

3000 saatte makina arkalar yarı önler sıfır dı bu satıldı 37 binliraya

hiç tavsiye etmem. amca oğlunda vardı bizim iki defa arkayı dağıttı bir defada şanzımanı dağıldı dişli kırdı. vites sayısı fazla olduğundan arıza yapıyordu sık sık