reklamın kötüsü

erkunt fabrikadaki bazı yöneticilerin burayı takip ettiğini bildiğim için karşılaştığım bazı sorunları sorma ihtiyacı hissettim.
soru1: yedek parça istediğimiz servisler kaç ay içinde bize parçaları getiriyor?
soru2:traktörümüzden parça sökerek getiren bayiler kaç yıl içinde geri getiriyor?
birinci soruya ek soru: 2 ay önce sipariş ettiğim parasını verdiğim 2 adet far ampülü ve depo kapagı neden gelmiyor? yoksa bize küs mü? dargınmıyız? yada bizi beğenmiyor mu? bu işlerin takibini kim yapıyor?
birinci ek sorunun ek sorusu: fabrikayı aradığımda o servis bizi arasın diyorsunuz. eyvallah. bu servisler sizi aradığında onlara standart olarak her defasında ' ' daha gelmedi sonra gel ' ' hizmet anlayışını iyice kavramasını mı sağlıyorsunuz?.

sanırım sisteminizin beni bulması çok uzun sürmez denizli tarım fuarından önce sipariş ettiğim parçalar şu servis olur kendisi Akhan Oto Tamir Mustafa Akhan 0258 268 30 34 3. Sanayi Sitesi 38.Sokak No:56 Merkez DENİZLİ ne zaman getirecek.
sonuç olarak depoya dolan suyun hesabını kim verecek?
yoksa bu sorunlarda kullanıcıya mı havale ediliyor?
soru2 de yaşadığımız problemler gibi? mesela garanti altındaki traktör arızalandıgında ki bu arıza sizin mühendislerinizin yada kim tasarlıyorsa hatasından kaynaklanan hataları dahi kullanıcı mı ceremesini çekmek zorunda?
bu hataları açıklamak gerekirse: 2010 modellerde kronik olan hidrolik kollarındaki keçenin hatalı olmasından dolayı şanzıman yağını 20 litre kadar eksiltince siz sadece keçeyi gönderip yağ işine sizin karışmamanız gibi mi? ayrıca gidip geldiğim mesafeyi saymayayım.

kısacası bu da reklamın kötüsü olur. aksini ispat edin ben yanılayım ne olur ...

Ynt: reklamın kötüsü

4rooster link=topic=64216.msg724323#msg724323 date=1364278960' Alıntı:
erkunt fabrikadaki bazı yöneticilerin burayı takip ettiğini bildiğim için karşılaştığım bazı sorunları sorma ihtiyacı hissettim.
soru1: yedek parça istediğimiz servisler kaç ay içinde bize parçaları getiriyor?
soru2:traktörümüzden parça sökerek getiren bayiler kaç yıl içinde geri getiriyor?
birinci soruya ek soru: 2 ay önce sipariş ettiğim parasını verdiğim 2 adet far ampülü ve depo kapagı neden gelmiyor? yoksa bize küs mü? dargınmıyız? yada bizi beğenmiyor mu? bu işlerin takibini kim yapıyor?
birinci ek sorunun ek sorusu: fabrikayı aradığımda o servis bizi arasın diyorsunuz. eyvallah. bu servisler sizi aradığında onlara standart olarak her defasında ' ' daha gelmedi sonra gel ' ' hizmet anlayışını iyice kavramasını mı sağlıyorsunuz?.

sanırım sisteminizin beni bulması çok uzun sürmez denizli tarım fuarından önce sipariş ettiğim parçalar şu servis olur kendisi Akhan Oto Tamir Mustafa Akhan 0258 268 30 34 3. Sanayi Sitesi 38.Sokak No:56 Merkez DENİZLİ ne zaman getirecek.
soru2 de yaşadığımız problemler gibi? mesela garanti altındaki traktör arızalandıgında ki bu arıza sizin mühendislerinizin yada kim tasarlıyorsa hatasından kaynaklanan hataları dahi kullanıcı mı ceremesini çekmek zorunda?
bu hataları açıklamak gerekirse: 2010 modellerde kronik olan hidrolik kollarındaki keçenin hatalı olmasından dolayı şanzıman yağını 20 litre kadar eksiltince siz sadece keçeyi gönderip yağ işine sizin karışmamanız gibi mi? ayrıca gidip geldiğim mesafeyi saymayayım.

kısacası bu da reklamın kötüsü olur. aksini ispat edin ben yanılayım ne olur ...
geçmiş olsun.Erkunt bu ülkeye hizmet etmek amacıyla traktör fabrikası kurmuştur.Ben her ne kadar new holland da çalışsamda şu yazının altına erkuntu kötüleyemem.Seninle ilgili sorun anlaşılan servis kaynaklı.Servislerin bu tarz da olmaları kendi insanlığıyla alakalıdır.İrtibat numaranı özelden ver yardımcı oluyum.

Sayın arkadaşım;
Mail, telefon ve fabrika ziyaretim ile,
Fabrika idarecileriyle defalarca görüşmem oldu.
Fabrika idarecelerinin servis konusunda büyük sıkıntıları oluğunu anladım.
Servis herhangi bir markanın temsilcisi sıfatındadır.
Kanaatimce servisle ilgili sıkıntılarınızı;
Mail veya Telefon yoluyla saygı çerçevesinde;
Fabrikaya iletmeniz durumunda yardımcı olacakları inancındayım.
Bizler tüketici olarak bilinçli olmak zorundayız.

4rooster link=topic=64216.msg724323#msg724323 date=1364278960' Alıntı:

geçmiş olsun, bence servisinizi şikayet edin, böyle servise vercen odunu.allaha şükür bizim servis iyi yoksa başlarına çorabı örerdim,para veriyosun kardeşim ilgi alaka göstermiyolarsa gereğini saygılı bi şekilde yapacaksın.

İlginiz için teşekkür ederim ama ben hem ilçe servisini hem ismini verdiğim merkez servisini şikayet ettim sonuç alamadım bekliyorum. fabrika bana geri dönünceye kadar uğraşmaya devam erkunt almak isteyen olursa da bu olay onlara örnek olsun

yasadıgın senın servısle alakalı.sen servısınle taklasmısın bunun faturasını erkunta kesıyosun.ee ben nezaman hangı saatte olursa olsun sıkıntım oldugunda servısım herdaim benı magdur etmeden ısım halloluyosa buda erkunt alacaklara ornek olsun.yanlıs anlama benı ama sahsı problemler bunlar..depo kapagını bende degıstırdım gıttıgımde servısın elınde vardı.parasını bıle almadı.kac para dıe sordum 20 tl imis.

bu parçalar illa servitenmi temin edilmesi lağzım nh çok satıyosa sebebi bu parçalarının bakkalda dahi bulunmasından kaynaklanıyor servisler kulağını kesip gönderiyor havaları o biçim vatandaşa kazığı sokana kadar ibim şibiğim traktörü teslim ettikten sonra dirsek noo*-*-

Arkadaşlar konuyla alakası yok ama burdan sormak istedim, geçenlerde bir tane erkunt 70 nimete baktım kaportanın iç kısmında acayip bir çapaklanma gördüm çok kötü gösteriyordu kaportayı bu tüm erkunt lardamı var acaba ? eğer varsada bunu neden çözmüyorlar dökümü bu kadar kaliteli olan bir firmanın ufak bir detay yüzünden kötü görünmesi üzücü bir durum.

arkadaşlar yeni bir konu açalım buralarda konuyu başka yere ve yöne çekmeden lafı dolandırmadan servisler ve bayiler den kaynaklanen şikayetleri yazalım.
herkes açık adreslerini yazarsa tel yazarsa bu konuda ilgili yerlere bildirmek daha kolay ve güzel olur.
evet servisler sıkıntılı ama şuan
nisan ayının ilk konusu erkunt traktörde servis bayi sorunları olacaktır buna emin olabilirsiniz.

Abi tekrar söylüyorum fabrikanın haberi var. Sonuç sadece hüsran servisi aramıyorum bile en son kargo parasını vereyim dedim hala da haber yok -
köylü link=topic=64216.msg725273#msg725273 date=1364476348' Alıntı:
arkadaşlar yeni bir konu açalım buralarda konuyu başka yere ve yöne çekmeden lafı dolandırmadan servisler ve bayiler den kaynaklanen şikayetleri yazalım.
herkes açık adreslerini yazarsa tel yazarsa bu konuda ilgili yerlere bildirmek daha kolay ve güzel olur.
evet servisler sıkıntılı ama şuan
nisan ayının ilk konusu erkunt traktörde servis bayi sorunları olacaktır buna emin olabilirsiniz.