DOLANACAK BAŞKA YERMİ KALMADI (yılan) ....!!!!!!!!

8097_434201883333077_881313213_n.jpg

Ynt: DOLANACAK BAŞKA YERMİ KALMADI (yılan) ....!!!!!!!!

:) bizim komşu köyde birisi öldürmüş yola uzatmış üstüne çıkmış başlamış kuyruk tarafından adımlmaya maksat kaç adım geldiğini ölçmek bu adımladıkça yılanın ağzından başka bir ölü yılan çıkmış seninki adımlamayı bıraktığı gibi uzaklaşmış yarımsaat sonra bakmış hiç kıpırdamıyo yolun kenarına çekmiş uzaklaşmış ;D

hepiniz ciftcisiniz ve yilandan korkaniniz tiksineniniz var.. ilginc..bende buldugum yilani tutup yakindaki tarlalarimiza birakiom. kalir kalmaz bilinmez ama fareye karsi en iyi biolojik cozum..

satocan58 link=topic=64279.msg725486#msg725486 date=1364494408' Alıntı:
hepiniz ciftcisiniz ve yilandan korkaniniz tiksineniniz var.. ilginc..bende buldugum yilani tutup yakindaki tarlalarimiza birakiom. kalir kalmaz bilinmez ama fareye karsi en iyi biolojik cozum..

Keşke herkez senın yapabıldığını yapabilsee :)

bir gün agacın gölgesinde yere oturdum elimde gazete okuyorum sayfayı çevirirken bir baktım 1 metre karşımda bir yılan kafasını kaldırmış bana bakıyor,bir an göz göze geldik ,o şokla gazeteyi elimden attığım gibi geri sıçradım ,yılanda hızla geri kaçtı.En yakın olduğum zaman budur

55-46 link=topic=64279.msg725396#msg725396 date=1364491063' Alıntı:
otomatik nerdeydi ya :)
otomatiğe ne gerek var çalıştır kuyruk milini aha sana otomatik :) şükür bizim buralarda yok babam görse gördüğü yerde korkudan düşer bayılır resmine bile bakamıyor :)