begenilmeyen 5085 ve dönder(gübre serpme)

Ynt: begenilmeyen 5085 ve dönder(gübre serpme)

ranger link=topic=64427.msg727946#msg727946 date=1365004810' Alıntı:
Abi 5085 in nesini beğenmediniz .Paylaşıma tşk.
ben begenmedım demedımde formda antıpatısı olanlar var
arkadaşlar ıyı dıleklerınız ıcın teşekkur ederım hepınızın urunu bereketlı olsun ALLAH yardımcınız olsun

Abi Kolay Gelsin, Berekatli Olsun.
Çok Güzel Duruyor Maşallah Rabbim Güle Güle Eskiltip Yenisini Aldırmasını Nasip Etsin.
Bırak Beğenmeyen Beğenmesin Ya Kıskançlığından Yada Kaliteden Anlamadığından Ben Bunu Böyle Gördüm ALLAH Herkesin Traktörünü Kendisine Hayırlı Etsin.
Ben Çok Memnunum Her Konuda....

üsame link=topic=64427.msg728074#msg728074 date=1365016204' Alıntı:
Abi Kolay Gelsin, Berekatli Olsun.
Çok Güzel Duruyor Maşallah Rabbim Güle Güle Eskiltip Yenisini Aldırmasını Nasip Etsin.
Bırak Beğenmeyen Beğenmesin Ya Kıskançlığından Yada Kaliteden Anlamadığından Ben Bunu Böyle Gördüm ALLAH Herkesin Traktörünü Kendisine Hayırlı Etsin.
Ben Çok Memnunum Her Konuda....
allah razı olsun bende memnunum ama almanın yerını tutmuyor boyle kullanıyoruz bakalım gubre serpme 1 tonluk sıkıntısı yok patatesde lıster takıyorum kı saatı orada yaptı patates capasında 5075 hafıf geldı kayma yapıyordu bu ıyı goturuyor pullugu 2 sefer deneme amaclı takdım pulluk ısını abısı daha hafıf ıslerı mf yapıyor

manas link=topic=64427.msg728084#msg728084 date=1365016965' Alıntı:
allah razı olsun bende memnunum ama almanın yerını tutmuyor boyle kullanıyoruz bakalım gubre serpme 1 tonluk sıkıntısı yok patatesde lıster takıyorum kı saatı orada yaptı patates capasında 5075 hafıf geldı kayma yapıyordu bu ıyı goturuyor pullugu 2 sefer deneme amaclı takdım pulluk ısını abısı daha hafıf ıslerı mf yapıyor
:) Almanı Tutmaz Ama Hindistan ' dan da Aşağı Olmaz Heralde..

Herkes sevecek veya ilgi duyacak diye bi kural yok , velhasıl ben beğeniyorum. ki aldırış da etmene hiç gerek yok abi. sen beğenip de kullanıyorsan no problem :) güzel resimler