Buğdaya kök boğaz ilacı,yaprak gübresi ve nitrat atımı(arka arkaya)

Dün ot ilaçlarından sonra kök boğaz ilacı Balcony ile birlikte yaprak gübresi Nutrimixi beraber attım.Amonyum Nitrat atmaya vakit kalmayınca sedece deponun yanını atabildik.Bugünde (3 Nisan) sabahtan Nitratın(%33 ' lük) yarısını sallandırdık(10 kg/da) son fıçıyı adamım yağmurda attı bu da değişik bir tecrübe oldu.Yağmur gelmesi nitrat sonrası bizimde yetiştirebilmemiz ayrı bir keyiflendirdi. :)
1 fıçılık ilaçlar:4 adet Balcony ,1 adet yapıştırıcı,1 adet ph düzenleyici ve 4kg nutrimix

Buğdaya kök-boğaz ve element takviyesi

Fıçısını doldurmaya dereye gelen komşu

Türk Fiat 80-66 DT %33 ' lük A.Nitrat atımında

Bugün Nitrat attıktan sonra yağmur altında fıçıyı yıkadık

Bunlarda videolar:
Buğdaya kök boğaz ilacı ve yaprak gübresi atımı
Buğdaya %33 amonyum nitrat atımı

Ynt: Buğdaya kök boğaz ilacı,yaprak gübresi ve nitrat atımı(arka arkaya)

kolay gelsin. bereketli olsun. platin kimyanın bu balcony lerden 80 tane almıştım geri iade ettim. sonra agrofarm meridyen aldım. gene platin kimyanın tuxido 24 lerinden aldık 80 tane. dar yapraklılar için. atalı 2 hafta oldu. hala etkisini göstermedi, 10 gün daha bekleyip başımızın çaresine bakıcaz artık. havalar serin gidiyor herhalde ondandır diye tahmin ediyoruz. karaçimler olduğu gibi duruyor. ilaçların çin malı olması beni korkutuyor.

Ynt: Buğdaya kök boğaz ilacı,yaprak gübresi ve nitrat atımı(arka arkaya)

GÜRKAN link=topic=64432.msg728026#msg728026 date=1365011594' Alıntı:
kolay gelsin. bereketli olsun. platin kimyanın bu balcony lerden 80 tane almıştım geri iade ettim. sonra agrofarm meridyen aldım. gene platin kimyanın tuxido 24 lerinden aldık 80 tane. dar yapraklılar için. atalı 2 hafta oldu. hala etkisini göstermedi, 10 gün daha bekleyip başımızın çaresine bakıcaz artık. havalar serin gidiyor herhalde ondandır diye tahmin ediyoruz. karaçimler olduğu gibi duruyor. ilaçların çin malı olması beni korkutuyor.
Balcony alırken bir ziraatçi bana Tarım ilin yasaklı listesinde bulunduğunu söyledi.Buna rağmen ben aldım gönül input atmak isterdi ama balcony uygun geldi.Yasaklı olsa satışını nasıl yapacaklar.Çin malı depoma bile sokmam.Platin Kimya bildiğim kadarıyla İzmir firması.