İlaçlama Makinesi Seçimi TARAL MI PARLAYAN MI

05.12.2010
1,860
1

bi kaç gün içinde ilaçlama makinesi alaçagız 600 veya 800 litre kullananlar ve tavsiyeleriniz nedir.
karaoglu 400 lt var devamlı depoda patlama yapıyor tıkanmada çok oluyor .
TARAL kobra ve PARLAYAN ve diger markalardan tavsiyeniz nedir fiyat bilgiside lazım

Ynt: İlaçlama Makinesi Seçimi TARAL MI PARLAYAN MI

TD8073 link=topic=64484.msg728698#msg728698 date=1365167862' Alıntı:
bi kaç gün içinde ilaçlama makinesi alaçagız 600 veya 800 litre kullananlar ve tavsiyeleriniz nedir.
karaoglu 400 lt var devamlı depoda patlama yapıyor tıkanmada çok oluyor .
TARAL kobra ve PARLAYAN ve diger markalardan tavsiyeniz nedir fiyat bilgiside lazım
tarla için alcaksınız değilmi?bende eskiden taral marka holder vardı çok memnundum 2011 de agrotek 1600 lt turbo aldım çok güzel bağ için dizayn edimiş .tabi eğer turbo ilaçlama için diyorsanız.saygılar.

taralı bilmem ama parlayanda italyan pompa var. satan kişi pompayı çok övüyor. gerçi taralın pompası da iyidir. sen fiyatına ve yedek parça bolluğuna bak derim. ikisi de denk makineler bence

İkiside iyidir bana soracak olursan 'Parlayan' işi epey ilerletmiş geçenlerde inceledim çok beğendim.Bizde 800 lük zirmak var ama pek memnum değilim üzerinde bazı oynamalar yaptık.Taral kullandım 400 ' lük motoru çoğu fıçıda yoktur bahçeye kullanıyoruz ufak olduğundan.