birde KENDİME KIZARDIM MOTORU HOYRATCA KULLANIYORUM DİYE..

Ynt: birde KENDİME KIZARDIM MOTORU HOYRATCA KULLANIYORUM DİYE..

ALLAH akıl fikir versin eyübüm ne diyelim.bu arada traktörün modeli 5050 d bizimkiler ise 5050 e.sanırım bu d serisi artislik hareketler yapmak için...

baba540 link=topic=64488.msg728717#msg728717 date=1365174935' Alıntı:
ALLAH akıl fikir versin eyübüm ne diyelim.bu arada traktörün modeli 5050 d bizimkiler ise 5050 e.sanırım bu d serisi artislik hareketler yapmak için...
Yok abi :) bence bunlarda platform yok o yüzden olabilir abi.d diye e platform var.

Yolda resmi plakali oyomobil var ,Traktorde herhalde kendilerinin degil birilerinin paralariyla alinmis eee hal boyle olunca el elin esegini turku soyleyerek arar.

Bizde hastalik olan Traktor cekismesi bu hintlilerde kangren olmus mavi beyaz cadirli olan hepsini cekti goturdu en sonunda baska bir mavi bildigimiz farmtrack ta onu cekti.Birde stadyumda resmen turnuva duzenlemisler

İlk video için yazıyorum.Sürücü deli ama yaptığı reklam büyük.Düşünün , traktörün ön kısmını 2.5 metre şahlandırarak defalarca sert yere vurdurdu.Ki bu durum traktörün bölünmesinin baş nedeni.Gövdeye veya ön takımlarına hiçbir şey olmadı.Sanayiye giderken düz yolda V harfi şekline gelen yurdum motorunu hatırladım ve üzüldüm.Sert manevralarda da gayet başarılı.Kendi motoruma tabii kıymam (işin gereği traktörlerim yarım metre şahlansa aman yere yavaş indiriyimde bir zarar olmasın diye canım çıkıyor)ama yeni motor alacaksam böyle videolar beni bu markanın sağlamlığı için motive eder.O bakımdan güzel bir JD reklamı.

Göktürk- link=topic=64488.msg728917#msg728917 date=1365239169' Alıntı:
İlk video için yazıyorum.Sürücü deli ama yaptığı reklam büyük.Düşünün , traktörün ön kısmını 2.5 metre şahlandırarak defalarca sert yere vurdurdu.Ki bu durum traktörün bölünmesinin baş nedeni.Gövdeye veya ön takımlarına hiçbir şey olmadı.Sanayiye giderken düz yolda V harfi şekline gelen yurdum motorunu hatırladım ve üzüldüm.Sert manevralarda da gayet başarılı.Kendi motoruma tabii kıymam (işin gereği traktörlerim yarım metre şahlansa aman yere yavaş indiriyimde bir zarar olmasın diye canım çıkıyor)ama yeni motor alacaksam böyle videolar beni bu markanın sağlamlığı için motive eder.O bakımdan güzel bir JD reklamı.

hintlilerin bunu reklam için yaptığını sanmam ama dediğiniz gibi videoya kesinlikle dikkat edilmeli.sağlamsı bir izlenim veriyor insana. birde vites geçişleri rahat ve başarılı.ama ben hala bu 5050 e ve d arasında ne fark var anlamış deyilim...

baba540 link=topic=64488.msg728924#msg728924 date=1365240256' Alıntı:
yalnız benim en çok traktörün ön tamponu ve sesi hoşuma gitti...
abi bence tek fark.çamurluk ve platform senin 5050e nde platform var bunlar eski 5403 ler gibi platfomsuz.ben ce bu fark var abi.

eyup reis33 link=topic=64488.msg728719#msg728719 date=1365175873' Alıntı:
Yok abi :) bence bunlarda platform yok o yüzden olabilir abi.d diye e platform var.

eyüp d ile e arasındaki farklar platform deil. 5050d de dijital gösterge var 8 ileri 4 geri şanzuman var. ayriyetten hindistanda kullanılan 5055e 5060e 5065e 5075e lerde ise

Ayarlanabilen direksiyon
Çok Fonksiyonlu Display
- LCD Panel - Saat Metre, Toprak Hız kmph, Servis Hatırlatma, Gezi Ölçer, Akü Volt Ölçer - Gösterge Binme fazla Debriyaj Ters PTO Göstergesi - - Mobil Şarj Noktası
• Elektrik Hızlı Kaldırma ve İndirme (EQRL)
EQRL anahtarları ile kolay hitching ve ataşman kullanımı
• Ev Özellik Go
Bu özellik ise traktör stop ettikten sonra farlar belli bir süre yanıyor sonra kendiliğinden sönüyor arabalardaki gibi
bence gercekten güzel özellikler.türkiyede getirseler bunlardan

aşağıdaki linkte ayrıntılı resimli

http://www.deere.com/en_IN/home_page/ag_home/products/5060e_60hp/5060e_60hp.html
The new John Deere 5060 E -- 60 Hp Tractor