YOUTUBE'de TRAKKULUP KANALI

[size=14pt]Arkadaşlar, abiler bildiğimiz gibi burada herkez yaptıklarını paylaşıyor. Fakat benım düşüncem şu; Paylaşılanlar burada kısıtlı kalmasa mesela youtube adlı video paylaşım sitesinde bir kanalımız olsa. Zaten buraya video atmak için bu tür sitelere yüklüyoruz önceden. Bunların hepsı bir yerde toplansa güzel olmazmı ? Hem sitenin gelişimi için güzel olur. Hemde sesimizi daha rahat duyurabiliriz. Fuarlardaki buluşmalar, yaptığımız paylaşlımlar aklınıza ne gelirse. Bu konuda sizinde görüşlerinizi almak isterim. Hem bir nevi dünyada TÜRK ÇİFTÇİSİ ' ni tanıtmış oluruz. Ayrıca facebook sayfamızda rağbet görmemekte. Tarım teknolojileri adlı facebook sayfasını çoğumuz görmüşüzdür ve 176 bin gibi bir beğeni sayısına sahip. Facebook daki paylaşımlarıda artırarak daha fazla rağbet bile görebiliriz. Amaç rakip olmak ve ya özenmek değil amaç kendı sesımızı duyurmak. Söylediğim gibi sizlerinde görüşleri ile bunun gerceklesebileceğinden eminim.LÜTFEN YORUMLARINIZI ve GÖRÜŞLERİNİZİ BURADA PAYLAŞIN.[/size]

Saygılarımla.

Ynt: YOUTUBE'de TRAKKULUP KANALI

cesur631 link=topic=64518.msg729102#msg729102 date=1365323289' Alıntı:
Güzel fikir zaten ilk you tube yada dailmation a atıp sonra trakkülüpte paylaşıyoruz
hepsi bi yerde olsa güzel olur

Teşekkürler Ali abi fikir güzelde destek olması lazım. Bu sayede forumun işlevinin artacağı düşüncesindeyım. Her videonun altına gönderen kişi ve daha önemlisi forumun linki verilirse hem üye sayısı hemde destekcımız artar. Hem youtube gıbı genıs bır kıtlıye hıtap etmıs oluruz. Facebook olayı da aynı şekilde olur.

dusunce guzel ancak aynı kanala yuklemek ıcın herkesın TRAKKULUP youtube kanalının sıfresını bılmesı lazım .. bu da olacak ıs degıl ..

dıger bı yolda tek kısı ye baska yollarla gonderıp youtube ye yuklemesını saglamak .. onuda yapacak kadar işsiz bı ınsan oldugunu sanmıyorum :D

dedıgınız gıbı face sayfası daha aktıf olabılır buda bızım paylasımlarımız ıle alakalı.. orada paylasırsak uyemız artar zaten ...

son olarak, toplandıgımız mekan burası olmalı bence ...

ertac sahın link=topic=64518.msg729110#msg729110 date=1365325551' Alıntı:
dusunce guzel ancak aynı kanala yuklemek ıcın herkesın TRAKKULUP youtube kanalının sıfresını bılmesı lazım .. bu da olacak ıs degıl ..

dıger bı yolda tek kısı ye baska yollarla gonderıp youtube ye yuklemesını saglamak .. onuda yapacak kadar işsiz bı ınsan oldugunu sanmıyorum :D

dedıgınız gıbı face sayfası daha aktıf olabılır buda bızım paylasımlarımız ıle alakalı.. orada paylasırsak uyemız artar zaten ...

Ertac abi dediklerinde haklısın benim pc sistemi iyi olsa ben üstlenirim bu işi hatta yanıma 2-3 kişi daha cıkarsa olur bu iş. Facebook ta ise işimiz çok kolay zaten paylaşımları direk oraya göndermek. Benim bu fikri ortaya atma sebebım forumun gelişmesi ve üye sayımızın artması ıcındı bu ilk sebep. Diğer sebepleri ise yazdım zaten yazıda. Youtube ' de ise her paylaştığımızı koyamasak bile elimizden geleni ortaya koysak durumda değişiklik olur. Desteğin için tesekkürler. Yapılacak paylaşımlarda trakkulup one cıkacak zaten. :)

ertac sahın link=topic=64518.msg729110#msg729110 date=1365325551' Alıntı:

Bence Güzel Fikir Ama Ertaç Abiye KAtılıyorum Youtube Hesabının Herkez Şifresini Bilmesi Lazım Oda Zor İş :)

KamilAydın link=topic=64518.msg729132#msg729132 date=1365330117' Alıntı:
Bence Güzel Fikir Ama Ertaç Abiye KAtılıyorum Youtube Hesabının Herkez Şifresini Bilmesi Lazım Oda Zor İş :)

Teşekkürler Kamil desteğin için. Yani bu işi 2-3 kişi üstlenebilir mesela videolar o kişilere aktarılır onlarda youtube deki kanala aktarır.

Arkadaşlar sizde fikirlerinizi sunabilirsiniz konu günceldir. İnternet ortamında sesimizi daha çok duyuracak şekilde önerilerinizi paylaşırsanız güzel bir karara varmış oluruz. Yapılacak herşey trakkulup için olmak kaydı ile :)

Güzel Fikir Selçuk ;)
Ama Sitemizin 50000 ' den Fazla Üyesi Var, Herkes Bu Kanala Video Yüklerse Olmaz...

Böyle Bişey Bence 2 Sebepte Olabilir;
1-)Buluşmaların Videolarının
2-)Her bir Üyenin Güzel Videolarının Bu Kanala Yüklenmesi...

Onun Dışında Zaten Herkes Videolarını Youtube ' a Yüklüyor...
Bunun Amacı TRAKKULÜP Olarak Youtube ' da da Sesimizi Duyurabilmek Olabilir...

Facebook Sayfamız da Popüler Değil Şu Anda, Paylaşımları Buraya Yaptıgımız İçin Hiçkimse Oraya Paylaşım da Bulunmuyor...
Oraya Da Paylaşım Yapacak Olursa Ayrıyetten Bir Üyenin O Sayfayı Düzende Tutması Gerekecektir, Ki Mesleğimiz Çiftçilik, Boş Zaman Çok Az...

Bunun Yerine Fotoğraf Yarışmalarında 1. Olan Üyelerin Fotoğrafları Aylık Olarak Facebook Sayfasında Yayınlanabilir Veya Yöneticiler Tarafından Seçilecek Olan Mesela Bu Haftanın Paylaşımlarından Birkaç Fotoğraf Üye Profili Etiketlenerek Sayfada Paylaşılabilir, Sayfanın Güncel Kalması İçin ;)