Genelgeye göre bağzı kurumlarda T.C. (Türkiye Cumhuriyeti)ibaresi kaldırıldı mı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NOT: KONU ŞAKA DEĞİLDİR..

Türkiye Cumhuriyeti tabirinin kısaltması olan T.C. Sağlık Bakanlığı’nın aldığı bir karar ile hastane, sağlık ocakları, aile sağlığı merkezleri, müdürlükler gibi Sağlık Bakanlığına bağlı kurumların tabelasından kalkıyor.
CHP Amasya Milletvekili Ramis Topal bu konuyu meclise taşıdı ve hazırladığı önergede Sağlık Bakanı’na şu soruları sordu;
Bakanlığınız bünyesinde olan Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığının gönderdiği bu genelgede “T.C.” ibaresinin kaldırılmasının sebebi nedir?
Türkiye Cumhuriyeti’nin hizmet konusunda en yaygın kurumu olan Sağlık Bakanlığının böyle bir uygulamaya gitmesi sizce doğru mudur?
Bu uygulamayı düzeltmeyi düşünüyor musunuz?

http://www.son-dakika.org/gundem/t-c-ibaresi-kalkiyor-5-nisan-2013.html

Ynt: Yeni genelgeye göre kurumlarda T.C. (Türkiye Cumhuriyeti) ibaresi kaldırıldı..

Şaka olsa eşek şakası olurdu zaten..
Bu iş parti, siyaset vs. aştı artık Vatan, millet meselesine döndü ammavelakin oynaş sanıyoruz hâla...
Türk ' üm de de bir gör? Olacak halimiz...

Ynt: Yeni genelgeye göre kurumlarda T.C. (Türkiye Cumhuriyeti) ibaresi kaldırıldı..

bence tek amaçları Atatürk ' ü silmek
ben bunları şeye benzetiyorm
hani Osmanlıda ülkeyi kurtarmak için Jöntürkler (yeniosmanlıcılar) yani dıştan baktıgımızda amaçları ülkeyi kurtarmak ama asıl kuruluş amaçları devletin yıkılmasında rolü olmak
bunlarda yok ecdadımız bunları yapmış yok böle yapmış diyerek Atatürk ' ü silmek
sırada paramızdaki Atatürk ' ü silmek

Ynt: Genelgeye göre bağzı kurumlarda T.C. (Türkiye Cumhuriyeti)ibaresi kaldırıldı mı.

Cumhuriyet bitirilmeye çalışılıyor galiba, ki olan bitenleri hergün görüyoruz umarım ülkemiz üzerinde oynanan oyunların kurulan düzenlerin amacına ulaşmaması için gereken önlemleri alırlar.Allah hiç bi milleti lidersiz bırakmasın en başta da bizi..

Ynt: Genelgeye göre bağzı kurumlarda T.C. (Türkiye Cumhuriyeti)ibaresi kaldırıldı mı.

yüzbinlerce şehidin verildiği bu eşşiz vatanı iki tane çapulcunun imanı insafına bırakmak acı veriyor..

O ŞEHİTLER BİRGÜN İNTİKAM ALIR..

Daha neler olacak bekleyin siz , apo nun pankartı açılıp kürtçe sloganlar yapılan ve çıt çıkmayan bu memlekette , TC ibaresini simge olarak bazı kurumlardan kaldırıldığı bu memlekette ak partiye bizim insanlarımız oy verdikçe daha neler olacak bekleyin görün bunlar başlangıcı. . .

İsyan et et nereye kadar , oyu vermeyip iktidardan kaldıracak kişide bizim insanımız , Hazin sona böyle yavaş yavaş getireceklerde bizim insanımız.

Tokmakcı link=topic=64530.msg729831#msg729831 date=1365452284' Alıntı:

Kardeşim,
Öyle zor günlerden geçiyoriz ki;
La havle diyelim.
Yüce mevlamdan sabır dileyelim.
Ülkemizde yaşananları günlük takip ediyorum.
Sabretmek zor da, neyse yazmak istemiyorum.
Her gecenin bir gündüzü,
Her karanlığın bir aydınlığı varmış.
Sabır, sabır, sabır, sabır, sabır, sabır, sabır, sabır.....

Hakan TOKSOY link=topic=64530.msg729845#msg729845 date=1365453359' Alıntı:
Kardeşim,
Öyle zor günlerden geçiyoriz ki;
La havle diyelim.
Yüce mevlamdan sabır dileyelim.
Ülkemizde yaşananları günlük takip ediyorum.
Sabretmek zor da, neyse yazmak istemiyorum.
Her gecenin bir gündüzü,
Her karanlığın bir aydınlığı varmış.
Sabır, sabır, sabır, sabır, sabır, sabır, sabır, sabır.....

Sabrın sonu selamettir ama sabır etmek yeterli değil abi susuluyor bu millet gerçek gücünün farkında değil , yok olmakda bizim elimizde , iyi Bi gelecek hazırlamak ta ...
isyan ediliyor protesto ediliyor yaa boyle olmasına zaten sen ben vs bu millet neden olmadı mı , böyleyse bizim milletimiz yüzünden , kimse darılmasın gücenmesin , gerçekler bunlar sorsan akp ye oy vermedim derler eee nasıl iktidarda madem söylesinler bunu...
çok kızıyorum...

Ya bırakın bu asparagas haberlerin peşini güzel kardeşlerim.Kim çıkarıyor bunları Allah aşkına?Burası neresi T.C devleti toprakları değilmi?O kadar kolaymı onu oradan sil bunu buraya yapıştır...

fetullah aksu link=topic=64530.msg729855#msg729855 date=1365454067' Alıntı:
Ya bırakın bu asparagas haberlerin peşini güzel kardeşlerim.Kim çıkarıyor bunları Allah aşkına?Burası neresi T.C devleti toprakları değilmi?O kadar kolaymı onu oradan sil bunu buraya yapıştır...
bırak Allah aşkına ayaktamı uyuyorsun sen , adam neler neler yapıyor Türkiye Cumhuriyeti topraklarında daha da neler neler yapacak.,

Tokmakcı link=topic=64530.msg729856#msg729856 date=1365454341' Alıntı:
bırak Allah aşkına ayaktamı uyuyorsun sen , adam neler neler yapıyor Türkiye Cumhuriyeti topraklarında daha da neler neler yapacak.,
Hiçde uyuduğum falan yok hemşerim.Kimin ne yapmaya çalıştığı gün gibi ortada.Bundan 10 yıl öncesinide cam gibi hatırlıyorum hemde.O günün batakcıları bugünün kuvayi milliyecisi oldular.İnsanda biraz haya olacak.Memleketin memuruna verilecek maaşı uluslar arası bankalardan zengin Türk iş adamlarının kefaletiyle çektikleri krediyle ödedikleri günleri ben çok iyi hatırlıyorum ama sen hatırlarmısın bilmem.Bugün iki uçak az uçup iki iki canı kurtarabilmek için oturduğu yerden idarecilik yapmak kolayken kendini yanlış anlaşılma pahasına riske atan insanları takdir etmek gerekir.Bu giden canlar ölen askerler polisler bizim insanlarımız.Ne olur silahlar sussada bu insanlar artık ölmese.30 yıldır kurşun sıktıkta ne geçti elimize ölümden başka?İmanımız gevredi vergi ödemekten.Hiç merak etmezmisin bu paralar nereye gidiyor.Öyle meydanlarda kuru milliyetçilik yaparak olmuyor bu işler madem bitirseymişya 10 yıl önce.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...