YOZGAT ÇİFTÇİSİ TÜMOSANI SEVMİŞ

yozgat tarım fuarının ilk gününde nh,jd,tümosan,mf,erkunt,kubota,valtra,hatta vecase traktör firmalarını katıldığı fuarda tümosandaki yoğunluk gözden kaçmıyordu değişik hp lerde ki 20 ye yakın traktörden 11 i satıldı 2,30 da fuardan ayrıldık . fuarın organizasyonu hiç iyi değildi afedersiniz wc bile yoktu ya vardı biz bulamadık :) en büyük trak tör dj ve nh de idi . resim çoktu fakat birtürlü yükleyemedim site üzgünüm bir hata oluştu yazıyor

Ynt: YOZGAT ÇİFTÇİSİ TÜMOSANI SEVMİŞ

arkadaşlar tümo bizim uşak bölgesindede gerçekten çok satmaya başladı bayi ile aram çok iyi son 5ayda 210 tane falan traktör sattı hatta son 4günde bnm şahit olduğum 5tane sattı

ben ve yanımdaki arkadaşlarım şaştık kaldık diğer markalarda bir pazarlık göremezken tümosanda bayiinin kolunu kopartacaklar neredeyse bir gurup bırakıyor diğer gurup bşlıyor pazarlığa liste fiyatından fuar fiyatı daha düşükmüş

eğer türk vatandaşı tümosan alarak parasını ülkemize kazandırsa tümosanda bu yatırımlarla daha iyi daha güçlü ve daha teknolojik traktörler üretir malesef bu sermayeyle ancak bu kalitede traktör üretilebilir

Arkadaşlar tumosanı almadan kuskularım vardı ama aldıktan sonra Kalıtenın gucun Çekişin bı haylı fazla oldugunu gordum suanlık bı pişmanlık yok ...

herşey bayilerde bitiyor akyüzleri tanımasamda takdir ettim ilgi güzeldi çaylar pastalar güleryüz şapka vermeler taktire şayandı burdan kendilerine teşekkür ediyorum.

bizim trakya tümosan doldu taşıyor yanlış hatırlamıyosam 2011 de 1000 tane tümosan satılmıştı trakyaya nh la felan aralarında çok fark vardı satış rekoru olarak ama biraz eksikleri var onlarda tamamlansa çok güzel olacak

İnşallah daha iyi olur bu sonuclar benı cok mutlu etti çünkü kendi ülkemızın malı destek olursak daha neler olur neler. Hem fiyatı hem çekişi beni çok tatmin ediyor gördüğüm kadarıyla. İnşallah daha iyi bir yerlere gelir. Fiyat da ayrı bır avantaj :)

hacımemiş link=topic=64631.msg730950#msg730950 date=1365704476' Alıntı:
herşey bayilerde bitiyor akyüzleri tanımasamda takdir ettim ilgi güzeldi çaylar pastalar güleryüz şapka vermeler taktire şayandı burdan kendilerine teşekkür ediyorum.

önce sağlam traktör üretmeyi başarsında sevelim tümosanı.

şapkayla çayla kandırıyorlar insanları.

senol_84 link=topic=64631.msg730999#msg730999 date=1365709229' Alıntı:

gözümün önünde satılan 11 tane traktörden bahsediyorum ikramla konuyu karıştırma diğer firmalardatık yoktu mf hariç

Arkadaşlar bu kadar ön yargılı olmayalım kapasitesi belli gücü belli bunu güçlendirmekte bizim elimizde yok etmekte. Şuan piyasada tutulmayan traktörler çok destek çıkılmış olsa bu halde olurlarmıydı ?

ÇeLişki_37 link=topic=64631.msg731010#msg731010 date=1365710344' Alıntı:
Arkadaşlar bu kadar ön yargılı olmayalım kapasitesi belli gücü belli bunu güçlendirmekte bizim elimizde yok etmekte. Şuan piyasada tutulmayan traktörler çok destek çıkılmış olsa bu halde olurlarmıydı ?
kaliteden çaldığı için fiyat ucuz ve ucuz olduğu için talep de artıyor ama alanlar da hep problemler çıkıyor, kısa sürede arıza veriyor.

öküzgibi niye geldinizgibi suratına bakan bayiiler daha çok hoşuna gidiyorsa onu bilemem