Yeni TTJunior Serisi

arkadaşlar 0 km traktör almayı düşünüyorum bana göre uygun şartlarda kredi vermesinden dolayı yapıkredi bankasından kullanmayı düşünüyorum tabi anlaşmalı olduğundan dolayı new holland da doğru bir yakınlık var mecburen nh düşünüyorum ttb serisi açıkçası pek kullanılcak bir seri değil hem donanımsız hemde shuttle olmadığı için ttb düşünmüyorum diğer yandan yeni çıkan ttjunior serisi çok hoşuma gitti hemde shuttle seçeneği varmış daha göremedim traktörü çarşamba günki hasyurt tarım fuarında göreceğim kısmetse içimizde gören arkadaşlar var ise ilk izlenimleri nasıl ve ne yönde yardımcı olursanız sevinirim :)

Ynt: Yeni TTJunior Serisi

oldukça kompakt güzel görünümlu yerinde dönebiliyor bizzat test ettim arka hidrolik kollarinda ek lift var 8 ileri 8 geri 62 binlik fiyatı var 65 ligine .ama uzunluk önemli degilse bence normal tdb daha yönlü kullanlabilir.simdiki traktörün ne

şuanda 2 kişi ortak 260gold kullanıyoruz memnunum fakat ortaklıktan doğan küçük problemler oluyor bunlarda can sıkıyor ben 50lik düşünüyorum 53bin lira fiyat çekiyorlar bir bayiden duyduğum kadarıyla 5 ' e 5 nar bahçem var dolayısıyla dönüş açısı çok önemli

kubilay07 link=topic=64726.msg732635#msg732635 date=1366055031' Alıntı:
arkadaşlar 0 km traktör almayı düşünüyorum bana göre uygun şartlarda kredi vermesinden dolayı yapıkredi bankasından kullanmayı düşünüyorum tabi anlaşmalı olduğundan dolayı new holland da doğru bir yakınlık var mecburen nh düşünüyorum ttb serisi açıkçası pek kullanılcak bir seri değil hem donanımsız hemde shuttle olmadığı için ttb düşünmüyorum diğer yandan yeni çıkan ttjunior serisi çok hoşuma gitti hemde shuttle seçeneği varmış daha göremedim traktörü çarşamba günki hasyurt tarım fuarında göreceğim kısmetse içimizde gören arkadaşlar var ise ilk izlenimleri nasıl ve ne yönde yardımcı olursanız sevinirim :)

bence guzel traktor ama dar traktor bayır yerlerde devrılme şansı olur onu solıyım benm sana onerım td serisi alman her işe gıder td65b tam senın ıcın bıcılmıs kaftan veya 260 gold mınımax 4*4 al derım bence 65 lık motor ıcın 65 bınlıra cok pahalı bence paran varsa bılemem ama td65b derım bence.

kubilay07 link=topic=64726.msg732657#msg732657 date=1366057506' Alıntı:
şuanda 2 kişi ortak 260gold kullanıyoruz memnunum fakat ortaklıktan doğan küçük problemler oluyor bunlarda can sıkıyor ben 50lik düşünüyorum 53bin lira fiyat çekiyorlar bir bayiden duyduğum kadarıyla 5 ' e 5 nar bahçem var dolayısıyla dönüş açısı çok önemli

tümosan 5270 alabılırsın tumosanıda kotuleme bı bakmanı onerırım.

kubilay07 link=topic=64726.msg732657#msg732657 date=1366057506' Alıntı:
seni anlıyorum ben bundan daha iyi manevrasi olan tek traktor t4000 serisi süpermenleme modeli ithaldir.oda yaklasik 85 bin ama burada ön dingil kiran oldu süperdümenleme noktasinda.bak bene ttj cok yetenekli ama ttb serisinide yabana atma 2013ler oldukca guzel dönüslerde güzel dönüş siralamsi yaparsam
1. süperdumenleme
2.ttjunior
3.ttb
4.tdb
bizim buralarda her bahçeye nar portakal geneldede en donanimli olan td80b modelini kullanirlar oradan düşün artik en genis döneni bile cok tercih ediliyor, parana göre sec hepsi senin isini görür 4wd zaten baskabisey. ama turbo atomizerde küçük bg sıkıntı bunu bil 65bg ve üzeri düşün derim

körsaban link=topic=64726.msg732673#msg732673 date=1366059497' Alıntı:
seni anlıyorum ben bundan daha iyi manevrasi olan tek traktor t4000 serisi süpermenleme modeli ithaldir.oda yaklasik 85 bin ama burada ön dingil kiran oldu süperdümenleme noktasinda.bak bene ttj cok yetenekli ama ttb serisinide yabana atma 2013ler oldukca guzel dönüslerde güzel dönüş siralamsi yaparsam
1. süperdumenleme
2.ttjunior
3.ttb
4.tdb
bizim buralarda her bahçeye nar portakal geneldede en donanimli olan td80b modelini kullanirlar oradan düşün artik en genis döneni bile cok tercih ediliyor, parana göre sec hepsi senin isini görür 4wd zaten baskabisey. ama turbo atomizerde küçük bg sıkıntı bunu bil 65bg ve üzeri düşün derim

tümosan 5285 5270 5265 nh td65b td80b ler ın yakıtı cok bence tumosan al bızım burda nh alanlar pişman oldu yakıtı ıcıyor 65 den yukarısı hele yolda ama işte az yakıyorlar tumoların yakıtı fena değil erkuntlarında bahce tıpı guzel ama bence ttjunıor cok pahalı 50 lık motora gore bence 50 lık dusunuyorsanda t480 ttjunıorun yaptıg ısı cok rahat yapar solıyım

tumosannn link=topic=64726.msg732681#msg732681 date=1366060906' Alıntı:
tümosan 5285 5270 5265 nh td65b td80b ler ın yakıtı cok bence tumosan al bızım burda nh alanlar pişman oldu yakıtı ıcıyor 65 den yukarısı hele yolda ama işte az yakıyorlar tumoların yakıtı fena değil erkuntlarında bahce tıpı guzel ama bence ttjunıor cok pahalı 50 lık motora gore bence 50 lık dusunuyorsanda t480 ttjunıorun yaptıg ısı cok rahat yapar solıyım ondada çin motoru var begenmıyorsan td55 b derim ama 65 bg den asagı alma 4*4 de.AMA KESINLIKLE TUMOSANI ONERIRIM HEM YAKIT HEM CEKIS HEMDE FİYAT TEK KELIME İLE 10 NUMARA.MANEWRA KUYRUK MILI FEVKALAEDE 5255 5265 5275 5285 bunlar 2013 model
5255 5265 5270 bunlarda 2012 model

Yorumlarınızı okudum arkadaslar hepinize tesekkurler ancak ttj serisinde kararlıyım fuarda goremedim fakat bende uyandırdığı meraktan dolayı satışa çıkmasını bekliyorum buyuk ihtimallede alacağım.pek onlıne olamıyorum yazlık domates yapıyorum köyde internet olmadığı için. Satışıda geciktikçe gecikiyor ttj ' nin bakalım hayırlısı

kubilay07 link=topic=64726.msg755785#msg755785 date=1372683839' Alıntı:
Yorumlarınızı okudum arkadaslar hepinize tesekkurler ancak ttj serisinde kararlıyım fuarda goremedim fakat bende uyandırdığı meraktan dolayı satışa çıkmasını bekliyorum buyuk ihtimallede alacağım.pek onlıne olamıyorum yazlık domates yapıyorum köyde internet olmadığı için. Satışıda geciktikçe gecikiyor ttj ' nin bakalım hayırlısı

kolay gelsın kardesım inş hayıurlısı olur aldıgının hakkını verır senın sayende tt j yıde tanımıs oluruz Arada gel :D anlş-*s