erkunt 80/e vs nh td80

Ynt: erkunt 80/e vs nh td80

Hemen kızıştırmak gerekirse şartlar pek eşit değil. Ağırlık yönünden kayıp var. başkada yapacak bişey yok zaten. Öte yandan güçlerde pek dengeli değil ama emsal sayılırlar.

rocky link=topic=64732.msg732732#msg732732 date=1366103367' Alıntı:
Hemen kızıştırmak gerekirse şartlar pek eşit değil. Ağırlık yönünden kayıp var. başkada yapacak bişey yok zaten. Öte yandan güçlerde pek dengeli değil ama emsal sayılırlar.
fazladan 6 kişi binmiş ortalama 75 kilo desen 450 kilo yapar ne kadr dengelenmiştir bilemiyorum ama erkunt yine kesmiş cezasını bide tarlada görmek gerekir bence

fatih.337 link=topic=64732.msg733133#msg733133 date=1366192343' Alıntı:
fazladan 6 kişi binmiş ortalama 75 kilo desen 450 kilo yapar ne kadr dengelenmiştir bilemiyorum ama erkunt yine kesmiş cezasını bide tarlada görmek gerekir bence
50 kilo bile duruma göre çok şey değiştirir. Tarlada nh yi çiğner çiğner :D

ismail_17 link=topic=64732.msg733178#msg733178 date=1366198761' Alıntı:
:) Başaranlar çanakkale bölge bayisi bigada da var bayiliği hemşerilerim :) rocky kusura bakma olur böyle şeyler :)
Benim ne zaman taraf tuttuğumu gördün be abi. Ben doğrusu neyse onu söylerim yoksa ha erkunt ha nh ha mf. Bi haşmetim olsa işbora ile td ye karşı kapıştırcam şety*-* :D

peki şimdi ne oldu erkunt daha mı iyi.new holland daha mı kötü.erkunt daha mı az yakıyor daha mı az arıza yapıyor.çekişme sırasında bir sorun olsa traktörlerden biri bozulsa ne olur.erkuntun çekmesi normal arka dingil ağırlığı new holland dan daha ağır...sert zeminde ağır olan çeker bunu bilmeyen varmı...
şyt-*-sa

biz o iyi bu kötü diye paylaşmıyoruz ki bilmiş bilmiş öğüt verir gibi konuşma hem çiftçekerde toplam ağırlık önemli sonucda yük herbiri çekici olan tekerlere biniyo üstelik nh ye 6 kişi biniyo erkunt yinede çekiyo burada erkunt daha iyi demek değil tabi sadece traktörün ağırlık dağılımını iyi ayarlamışlar bu sayede birçok traktörü çekiyo buda bir özellik sonucda