Duett Ultra

Buğday yetiştiricisi arkadaşlar, Duett Ultra alan yada fiyat hakkında bilgisi olanlar varsa buradan paylaşabilir mi? Bulunduğum yerde farklı fiyatlar var. 65-85 lira arası değişiyor. Buğdaylarımızın bazılarında septorya başlangıcı var bazıları temiz.. 1 hafta sonra ilaçlamaya başlayacağız.

Ynt: Duett Ultra

GÜRKAN link=topic=64842.msg733977#msg733977 date=1366309872' Alıntı:
Buğday yetiştiricisi arkadaşlar, Duett Ultra alan yada fiyat hakkında bilgisi olanlar varsa buradan paylaşabilir mi? Bulunduğum yerde farklı fiyatlar var. 65-85 lira arası değişiyor. Buğdaylarımızın bazılarında septorya başlangıcı var bazıları temiz.. 1 hafta sonra ilaçlamaya başlayacağız.
bu sene sanırım ilaç değişmiş.duett super diye satıyorlar.fiyat benim bildigim 35lira ama 10 donum yer atıyor.bende gecen seneden duett ultra ilaçlar vardı onlar 17 donum yer atıyordu.bu sene ultra yerine super satıyorlar benim bildigim

umutmalkoc link=topic=64842.msg733989#msg733989 date=1366310901' Alıntı:
bu sene sanırım ilaç değişmiş.duett super diye satıyorlar.fiyat benim bildigim 35lira ama 10 donum yer atıyor.bende gecen seneden duett ultra ilaçlar vardı onlar 17 donum yer atıyordu.bu sene ultra yerine super satıyorlar benim bildigim
evet umut hocam değişmiş. ultradan memnunduk. sanırım fiyat değişikliği de bundan kaynaklanıyor. ama ultradan var piyasada az da olsa. ben yine bundan almak istiyorum. son kullanma tarihlerine 1 yıl var.

GÜRKAN link=topic=64842.msg733997#msg733997 date=1366311275' Alıntı:
bir de duett ultra 60 ml atılıyor, duett super 125 ml. kıyaslama yapmak lazım. kalıcılıkları 35 gün
bende gecen sene fazla almıstım onları salladım gürkan hocam.Bana söylenen super olanın bir etken madde daha içerdiği ama ben elimdeki ultraları kullandım.

Capola ve Opera Max ın fiyatları, dekar maliyetleri nedir?
Birde Hektaş ' ın yeni Altis ' i var sanırım. Firma yeni ürününe çok güveniyor, ondaki durum nedir acaba?

alper4u link=topic=64842.msg734127#msg734127 date=1366321497' Alıntı:
Gürkan, ben 65TL den aldım bu sene Duett Ultrayı.Deddiğin gibi 60ml den atılıyor.
Özgür ,diğerlerini bilmem ama Hektaşın seminerine katılmıştım adamlar ilacı çok övüyor.Yalnız dekar maliyeti bir abi almış 6 TL ' ye geliyor.
Altisi bende alıp, denemek istiyorum...Opera Max ' la aynı sistemde çalıştığını söylüyorlar...

Bundan iki yıl önce Duett Ultrayla Opera Max ' ı aynı tarlada kullanmıştım. İlaç makinasının son meme izinden iple çizmişsin gibi iki ilaç birbirinden ayrılıyordu.Opera Max atılan buğdayda hastalık etkileri daha az ve buğday daha uzun süre yeşil kalmıştı. Hasat zamanında ise Opera Max ' lı kısım daha beyaz ve parlak renklere sahipti. Yanlış hatırlamıyorsam Opera Max ' ın dekar maliyeti ozamanlar Duett ' in iki katı gibiydi...