tm 120 t6080

Ynt: tm 120 t6080

Kolay Gelsin Ramazan Abi Paylaşım İÇin Teşekkürler :)
Mavişler Abi Kardeş Çalışıyolar Maşallah :)
T6080 ' de Güzel Uyum Sağlamış 7 ' Li İle, Çekişi Güzel...
Yakıt Ne Kadar Abi ? Bizim Dönümlerde 5 Litreyi Geçiyor Mu ?

Kolay Gelsin Ramazan Abi Paylaşım İÇin Teşekkürler
Mavişler Abi Kardeş Çalışıyolar Maşallah
T6080 ' de Güzel Uyum Sağlamış 7 ' Li İle, Çekişi Güzel...
Yakıt Ne Kadar Abi ? Bizim Dönümlerde 5 Litreyi Geçiyor Mu ?
sağol ömer t6080 in yakıtı çok ideal tarlasına göre yakıtı değişiyor 2500 metre de 4 ile 7 litre arasında oynuyor
Kolay gelsin Ramazan, nadas sezonunu açmışsın. Traktörlere diyecek yok zaten.
sağol nail abi nadas sezonu açıldı dipkazanla beraber toplam 600 700 dekar civarı tarla sürdüm
[/QUOTE]Kolay gelsin ramazan abi maşallah toprağın akışı insanı büyülüyo [/QUOTE]
sağol tarla aktarma olunca toprak akıyor :)
Masallah abi abilerin helali var zaten dipkazana diyecek yok çok hosuma gidiyor aslında bizede sart ama cekecek traktör nerde tekliyle idare ediyoruz
sağol gökhan dipkazan çekilmese havuç yerleri çok zor sürülüyor
kolay gelsın ramazan abı .. sur bu dunyanın da obur dunyanın da sefasını .. saygılar
sağol ertaç

kolay gelsin abi eline sağlık güzel paylaşım
sağol teşekkürler
kolay gelsin abi eline sağlık bizim köyde daha nadas sezonuna başlayamadık toprak hala çamur
sağol bizim buralar tavında şimdilik
Ekibin maşallahı var Ramazan abi kolay gelsin bu ikiliye iş dayanmaz T6080 kaç saat oldu abi?
sağol tm 120 yi çiftte fazla kullanmıyorum genelde kopra rotatil işini yapıyor t6080 220 saatte
kolay gelsin Ramazan, toprağı tam tavında yakalamışsın pulluklar ve dipkazan güzel gidiyor maşallah....
sağol mustafa toprak tavında evet
kolay gelsin ramazan abi T6080 in maşaallahı var güzel paylaşım için teşekkürler
sağol t6080 güzel konforlu kullanışlı

kolay gelsin ramazan abi
sağol mehmet
Kolay gelsin , İşçilik , traktörler ve malzeme seçimi on numara , yanlızca çalan müzik bu neşeli ortama çok gitmemiş
sağol çalan müzik belli olmuyor radyoda ne çıkarsa onu dinliyorum bazende oyun havası çıkıyor
Güzel paylaşım Ramazan abi. T 6080 ' de artık TM ' yi biraz dinlendirir. İşe o el atmış...
sağol erkan aynen tm için dinlenme vakti 2006 dan bu yana tarlaları genelde tm 120 sürdü şimdi yükü hafifledi
sağol

abi kolay gelsin.güzel paylaşım.
geçen gün arkadaşın t6040 ile 3 mt gaspardo dik alabora çekerken biraz kullanma fırsatım oldu gerçekten mükemmel bişi.zaten konforu anlatılmaz yaşamak gerek :D
t 6040 35 dekar sürülmüş yerin üzerine dik alaborada 55 litre mazot yakmış abi sence nasıl yakıtı?