Forum içinde muhabbet

Değerli arkadaşlar,
Lütfen yaş bilgilerinizi güncelleyin , bazı arkadaşlarımızda birbirine hitap ederken yaş vb bilgilere bakmadan mesaj yazıyor.
Şahsen 10-15 yaş küçük birinden sanki askerde birlikte bot bağlamış gibi hitap edilmesinden hoşlanmıyorum.
Burası bir dost meclisi tadımız kaçmasın.
Kalın sağlıcakla.

Ynt: Forum içinde muhabbet

ufukk link=topic=64899.msg734763#msg734763 date=1366486023' Alıntı:
Değerli arkadaşlar,
Lütfen yaş bilgilerinizi güncelleyin , bazı arkadaşlarımızda birbirine hitap ederken yaş vb bilgilere bakmadan mesaj yazıyor.
Şahsen 10-15 yaş küçük birinden sanki askerde birlikte bot bağlamış gibi hitap edilmesinden hoşlanmıyorum.
Kalın sağlıcakla.
evet aynen katılıyorum.

ufukk link=topic=64899.msg734763#msg734763 date=1366486023' Alıntı:
Değerli arkadaşlar,
Kalın sağlıcakla.

Aynen...

Hitap açısından önemli yaş yazılması lakin beş para etmez,o bunu parçalar bu oburunu boler ikiye katlar beşle çarpar gibi laflar ve hakaret hafife alma gibi sözcükler kullanılmamalı 265s ve pişmanlık konusu evlere şenlikti orada nail abi 288 ve pişmanlık konusunu hatırlattı üşenmeden 14 sayfa okudum çıkış noktası konuyu açan arkadaşın başka biri üzerinden verdiği örnek gerisi mf-fiat-nh gevezeliği bu tür konular açılmamalı açılmışsa bile seziliyor olayın nereye varacağı ez cümle ergen bebe psikolojisiyle konu açmamak lazım bilinçaltı marka fanatikliği ile dolu birkaç sazan konuya damlayınca ayıkla pirincin taşını konu açarken bi onay sayfası gibi uyarılar manzumesi olsa ve ona göre konu açılsa iyi olmaz mı

Teşekkürler Ufuk abi konu için,
Üye arkadaşların yaşı yazmadığı zaman açtığı bir konu veya bir alıntısını değerlendirirken acaba benden büyük mü küçük mü yaşıtım mı nasıl hitap edeceğini bilemiyor üye arkadaşlar yaşını yazarlarsa bu problem çözülecektir..

çok iyi bir tesbit..
bende bu konuda birşeyler yapmak lazım diye düşünüyordum...
her yaşa saygımız var ...benden küçüğüne daha saygılı olurum... ki oda örnek alsın kendi küçüklerine öyle hitap etsin..
bunun sonucu toplum olarak basamak atlarız...
yaş utanılacak bir etmen değildir..
ben burada ilk zamanlar kamille kanka oldum aradaki yaş farkı 20 ...
ama gelin görünki,çok iyi anlaşıyoruz..
yazın YAŞINIZI,ADINIZI,ve MEMLEKETİNİZİ...
biz toprakla uğraşıyoruz..
anlımız her daim açık ve pak arkadaşlar ...

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=64899.msg915740#msg915740 date=1409576365' Alıntı:
çok iyi bir tesbit..
bende bu konuda birşeyler yapmak lazım diye düşünüyordum...
her yaşa saygımız var ...benden küçüğüne daha saygılı olurum... ki oda örnek alsın kendi küçüklerine öyle hitap etsin..
bunun sonucu toplum olarak basamak atlarız...
yaş utanılacak bir etmen değildir..
ben burada ilk zamanlar kamille kanka oldum aradaki yaş farkı 20 ...
ama gelin görünki,çok iyi anlaşıyoruz..
yazın YAŞINIZI,ADINIZI,ve MEMLEKETİNİZİ...
biz toprakla uğraşıyoruz..
anlımız her daim açık ve pak arkadaşlar ...
Abi Herkes Sen Kadar Anlayışlı Olsa Keşke.. Ama Sitede İlla Herkesin Yaşı Yazılması Gerekirse Herkese Profil Ayarı Çekilsin Derim.
Bu Arada Yaş Bende de Yazmıyordu Düzelttim ;)
Bu Arada Ufuk Abi Benzetme Süper ;D ' ' sanki askerde birlikte bot bağlamış gibi ' ' )))