tümosan mı erkunt mu tavsiyeler

tümosan mı erkunt mu tavsiyeler

• Kullanılan toplam oy
    111

Ynt: tümosan mı erkunt mu tavsiyeler

bizde erkunt servet 80.4lüks wardı cok memnundk erkunt tan gecen yil almstık yakt cekis kullanm konfor her knuda memnunuz we memnun kaldgmzdan dolayi yine bu yil erkunt kudret100 lüks aldik erkunt tan gercekten memnunuz erkunt tan iyisi fendt diyorum.erkunt almanı öneririm

Erkunt.
bir 80.4 kullanıcısı olarak şunları söyleyim.
Öncelikle 75hp bir traktöre göre çok çok güçlü.Yerli emsallerinde bu segmentte agır işlerde bilegini bükecek yok.
Yakıt çok az.Bütün samimiyetimle söylüyorum kokluyor.
Zf serisi için söylüyorum dökümü çok düzgün ve saglam.
Yedek parça konusunda hiç sıkıntı yaşamadım gerçi hiç arıza yüzü görmedik ama motor parçalarını bakkalda bile bulabilirsin.
-yönü sadece yolda rampa çıkarken bayılıyor.

zf şanzıman agır devir olsada rampası her zaman gevşektir.Başak traktör gibi.
Ben 80.4 öneririm.4 silindirin gücü sesi herbişeyi başka oluyor.Pullukta bizim buralarda mf285 e filan 3lü 14 takıyolar düz 1 veya 4 takviye gidiyor.O toprakta bende 5li 13 numara takıyorum yerine göre 1H yada 1L ile sürüm yapıyoruz.Dönüme 1.3-1.7 litre arası yakıyor.

ben 2012 tümo kullanıyorum.
tavsiyem bu markalardan ikinci el , ucuzcana şey al da dene,
Sonra bana dua edersin, ''arkadaştan Allah razı olsun, ya bide sıfır alıpta bir kucak para verseydim?'

Bugün sanayideydim,1975 model deutzumu götürdüm.hafta başı olduğu için çok kalabalıktı.şöyle bi baktım en çok tümosan ve steyr vardı.ve tümoların hepsi 3-4 yıllık yeni modellerdi.