New Holland td 75 2013 model hakkında görüşleriniz...

Arkadaşlar td 75 yeni kasadan almayı düşünüyoruz.bu traktör hakkındaki bilgilerinizi ve de bu traktöre alternatif olabilecek başka marka ve modelleri söyler misiniz ?

Ynt: New Holland td 75 2013 model hakkında görüşleriniz...

tam orta sınıf çitfçi traktörü hoşuma gidiyor ama çok pahalı ve çok yakıyormuş arkadaşım 2 tane aldılar tek yakıtından şikayetçi. bende td 75 le erkunt 80.4 luks arasında kalmıştım erkunt aldık biz çok hoşumuza gitti bi bak sende fiyatıda tdye göre çok uygun

seredes link=topic=65015.msg736342#msg736342 date=1366910800' Alıntı:
Arkadaşlar td 75 yeni kasadan almayı düşünüyoruz.bu traktör hakkındaki bilgilerinizi ve de bu traktöre alternatif olabilecek başka marka ve modelleri söyler misiniz ?
kardesım hıç yaklasma.ben eskısehır fuarında sordum 92000 lıra dedı.o parayı hak edecek bı motor degıl.gıt johndeere m serısı al kampaanyada var.motorda ne ıstersen var.shutle power shıf.hiç degılse alman

sekoo19 link=topic=65015.msg736345#msg736345 date=1366911397' Alıntı:
tam orta sınıf çitfçi traktörü hoşuma gidiyor ama çok pahalı ve çok yakıyormuş arkadaşım 2 tane aldılar tek yakıtından şikayetçi. bende td 75 le erkunt 80.4 luks arasında kalmıştım erkunt aldık biz çok hoşumuza gitti bi bak sende fiyatıda tdye göre çok uygun

New hollandın liste fiyatı 83 bin lira.Erkuntun ne kadar?

Ya arkadaşlar tıbbi ve aromatik bitki yetiştiriciliği hususundaki teşvikten faydalanmak istiyoruz ve 80 bg 65 kw lik bi traktör arıyorum hangisini önerirsiniz?Traktörle içli dışlı değilim siz hangisini önerirsiniz?Piyasada tutulan 80 bg lik ve 65 kw lik gücü aşmayan bir marka model önerin bana lütfen.

seredes link=topic=65015.msg736363#msg736363 date=1366912813' Alıntı:
Ya arkadaşlar tıbbi ve aromatik bitki yetiştiriciliği hususundaki teşvikten faydalanmak istiyoruz ve 80 bg 65 kw lik bi traktör arıyorum hangisini önerirsiniz?Traktörle içli dışlı değilim siz hangisini önerirsiniz?
ozman oraya yaz cıftceker mı tek ceker mı kabınlı mı yerlı mı ıthal mı.kac lıralık bı makına olmalı

arkadaşım bizde var yakıtı öyle abrtılacak kadar değil geçen kazayağı çektim dekarda 800 gr yaktı 25 km yolda dahil.traktör yeni olduğu için devirli kullandım birazda ona rağmen bence ii yakıtı

kardeşim tavsiye ederim çok süper traktör görünüş olarak çok iyi çekiş new hollanda her zaman için iyi yakıyor felan diyor ama motor zaten 2013 model daha saaati yükselince gör bizim motorda öyleydi ilk aldık başka motorlarla yakıt denemesine gittik onların saaati yüksek ti millet fazla diyordu şimdi ağızlarını açamıyorlar motor bide açıldığı şuan alacağım tek motor NEW HOLLAND olur hiç düşünmem...

Aradığım traktör 4 çeker olmalı.Kabinli ya da kabinsiz olması sorun değil.td 75 D gibi 83000 liralık uçuk bir fiyatı olmasın da ne kadar olursa olsun.Avrupa traktör alamayız fiyatından dolayı.yerli makinelerden almayı düşünüyoruz diyeceğim ancak john deere nin yerli montajı car mı onu da bilmiyorum.mesela massey fergusonun son çıkan yerli modelleri nasıldır?John deere nin hesaplı modelleri var mıdır?Erkunttan memnun olanlar ve önerenler var mı? Fiyatları nedir? Hiçbir şey bilmiyorum. :( Seçenekler john deere erkunt Tümosan massey ferguson ve new Holland.ancak new hollandı eledik şu durumda...

Kardeşim td75d güzel traktör eski td75lerde bazı sorunlar vardı ama bu yenileri 2012 2013 modelleri güzel çekişli motor yakıt ilk başta biraz fazla gibi görünür ama motor açıldıktan sonra bi bak sen yakıtına 75lik tam ideal ne büyük ne küçük

arapörenli link=topic=65015.msg736355#msg736355 date=1366912425' Alıntı:
kardesım hıç yaklasma.ben eskısehır fuarında sordum 92000 lıra dedı.o parayı hak edecek bı motor degıl.gıt johndeere m serısı al kampaanyada var.motorda ne ıstersen var.shutle power shıf.hiç degılse alman
shutle new hollandda da var m serisi alman değil amerikan yani kaş yapayım derken göz çıkarmayalım yanlış yönlendirme yapmayalım tüm markalar için geçerlidir

serdar38 link=topic=65015.msg736387#msg736387 date=1366914279' Alıntı:
shutle new hollandda da var m serisi alman değil amerikan yani kaş yapayım derken göz çıkarmayalım yanlış yönlendirme yapmayalım tüm markalar için geçerlidir
tmm amerıkan olsun farkeder mı yıne kalıte.yalnız jdnın shutle ıle newhollandınkının arasında daglar var

arapörenli link=topic=65015.msg736390#msg736390 date=1366914540' Alıntı:
tmm amerıkan olsun farkeder mı yıne kalıte.yalnız jdnın shutle ıle newhollandınkının arasında daglar var
nasıl bi dağ var anlamadım ha illaki kalite farkı vardır bişey diyemem ama yerli olupta shutle olan da sadece nh var