kubota vs new holland yakıt testi

Ynt: kubota vs new holland yakıt testi

coyote26 link=topic=65051.msg736917#msg736917 date=1367062032' Alıntı:
Böyle yakıt testimi olur ya ....Yapılan bir iş üzerinden ölçülmesi daha objektif olurdu gaz ver yaksın durdur ölç aha bu az yakıyor Boyle bısey yok ya....
Taraflı bir test oldugunu buradan anlayabiliriz..

Ynt: Kubota ve New Holland... Değişik Bir Yakıt Testi

bu videodan bişey anladımsa çinli olayın doğancan:)

hasan demekki paylaşılmamış:) ben hatırlayamadım ama yeni gördüm zaten forumun diplerine hiç girmem kötü oluyor yaw :)

hiç izlemeden Kubo daha az yakacak diye düşündüm.. öylede oldu :)

bizdede bayiler böyle şeyler paylaşsa.. ama dürüstce..

Paylaşıldığını gördüm şimdi.. Evet bayilerin bu tarz dürüstçe videolar hazırlamaları iyi olurdu. Lakin ülkemizde ya kavga çıkar yada mahkemelik olur. Onun için kullanıcıların yapması daha iyi gibi :)

Ayrıca videoda taraflı olan neresidir onuda anlamış değilim.

video dürüst ve tarafsızdır diye düşünüyom.. Kubo 16 valf ve Japon.. bu Japonlar tüm araçalarında yakıtı minimize edebiliyorlar.. toyota/honda vs..

bizde de bayiler yapmasa da kullanıcılar yapabilir mesela..

doganbey1 link=topic=65051.msg854188#msg854188 date=1393453331' Alıntı:
Paylaşıldığını gördüm şimdi.. Evet bayilerin bu tarz dürüstçe videolar hazırlamaları iyi olurdu. Lakin ülkemizde ya kavga çıkar yada mahkemelik olur. Onun için kullanıcıların yapması daha iyi gibi :)

Ayrıca videoda taraflı olan neresidir onuda anlamış değilim.
amerikadaki bayi videosu
videonun içindeki linke tıklarsanız googlede ordan çıkıyor
choremedne açın siteyi türkçe seçeneginden inceleyin :)
kısaca elin gavuru bile taraflı iş yapıyor

http://www.bluelinemfg.com/main/page_home.html

HassaN20 link=topic=65051.msg854186#msg854186 date=1393453257' Alıntı:
kazandın hassan :)
ama ben buradaki videoda dahada bi eyi oldum sanki:)
UÖZKAN.77 link=topic=65051.msg854192#msg854192 date=1393453541' Alıntı:
video dürüst ve tarafsızdır diye düşünüyom.. Kubo 16 valf ve Japon.. bu Japonlar tüm araçalarında yakıtı minimize edebiliyorlar.. toyota/honda vs..

bizde de bayiler yapmasa da kullanıcılar yapabilir mesela..
aynen:)

UÖZKAN.77 link=topic=65051.msg854199#msg854199 date=1393453830' Alıntı:
bayinin yapması taraflı/yanlış olduğu anlamına gelmez ki..

ya bayi ya kullanıcı yapacak zaten.. ha boşta değil işte denenmeli derseniz ona bişe diyemem..

iyide dostum sen zetor bayisi olsa nherhangibir marka ile zetoru denesen yakıt testinde ve bunu yayınlasan sonuç ne olursa olsun ister zetor ister diger marka fark etmez yayınlarmısın
misal sonuç zetor çok yaksa sen bu videoyuda yayınalyınca misa satışlarının %10 düşecegini bilsen yayınlarmısın yada yada yada :)) diye uzar gider seçenekler

ben ts 110a ile m 108 i denedim hiçte az yakmadı aksine fazla yaktı Lüleburgaz kubota bayii de buna şahit hem çekiş hem yakıt olarak 13 lü dipkazanlarda üstün geldi newholland

eyvallah Yavuz.. ama ben saklasam karşı firma dener koyar.. gene ortaya çıkar.. artık bilgiye ulaşmak çok kolay.. tabi kirli/yanlış bilgide arttı ama gene son demde o da ortaya çıkar..

ha dediğim gibi 'işteki yakar' olayı farklı ona bişe diyemem.. burda devirli çalışsa da gene duruyorlar.. bide olay sadece yakarla bitmiyo..