Altınay Tarım 35 li Aysan Geldi, Kudret 100 ün Yeni Oyuncağı

Arkadaşlar daha önce görüşlerinizi alarak yaptırdırdığım 35 li Aysanım ve İrtem 1000kg gübre serpme makinam geldi kısmetse denedikten sonra video paylaşırım

Ynt: Altınay Tarım 35 li Aysan Geldi, Kudret 100 ün Yeni Oyuncağı

Güzel paylaşım. İkiside hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Bizde uzun süren aysan ihtiyacımızı geçende giderdik. Gübre dönerinide seneye belki değiştiririz...

Herkese teşekkürler arkadaşlar traktör büyütünce takımıda büyütmek gerçekten faydalı oldu aynı mazot ile hem iş çabuk bitti hemde daha fazla yer yaptık ve merdaneler eski aysana göre daha ağır olduğu için toprağı daha güzel düzledi
kırmıtlık link=topic=65055.msg736960#msg736960 date=1367073330' Alıntı:
hayırlı olsun daha buyuk olsa daha iyi olmazmıydı
Aslında 40 lı alacaktım ancak bayır ve yan yerlerimiz olduğu için oralarda tam batmaz diye bunu tercih ettim
alipasalierkan link=topic=65055.msg737273#msg737273 date=1367166361' Alıntı:
Güzel paylaşım. İkiside hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Bizde uzun süren aysan ihtiyacımızı geçende giderdik. Gübre dönerinide seneye belki değiştiririz...
sağol bende senin gibi temiz bulsaydım 2.el alacaktım ancak bulduklarım hoşuma gitmedi hatta 3bine 40lı bulduk ancak yorgun duruyordu bu aysanlardada ayaklar belli bir zaman sonra sağlamlığını yitirip kırılıyor o yüzden yeni takım daha avantajlı ancak seninki daha yeni gibi :) gübre makinasını imkanın varsa gaspardo zeno al

hayırlı olsun yeni aysanın güle güle kullanın. trakyalılar bu sene aysan alıyorlar :D kullanınca ne kadar ekonomik oldugunu göreceksin. dün 40 lı aysanla 3d 1500 devirde 700 gram yaktım dekara. hem de çok iş kaçıyor.