FIAT 65-46 DT, CLAAS ARES 557 ATX VE GÜNGÖR HAVALI MİBZER AYÇİÇEK EKİMİ 2013..!!

FIAT 65-46 DT, CLAAS ARES 557 ATX VE GÜNGÖR HAVALI MİBZER İLE AYÇİÇEK EKİMİ 2013...!!!

27/04/2013

Arkadaşlar bu fotoğraflar ve vidyolarda da Fiat 65-46 DT, Güngör havalı mibzer ve CLAAS Ares 557 ATX ile ayçiçek ekimindeyiz. Bu sene iki çeşit ayçiçek ektik. LG 55.43 CL ve 55.42 CL cinslerini ektik. Şimdi sizlerle fotoğrafları ve vidyoları paylaşıyorum...;)

alipasalierkan.....;)

Vidyolar HD 1080P....!!!
FIAT 65-46 DT & GÜNGÖR PNUEMATIC DRILL MACHINE PLANTING THE SUNFLOWER 2013 PART1 HD VIDEO...!!!
FIAT 65-46 DT & GÜNGÖR PNUEMATIC DRILL MACHINE PLANTING THE SUNFLOWER 2013 PART2 HD VIDEO...!!!
FIAT 65-46 DT & GÜNGÖR PNUEMATIC DRILL MACHINE PLANTING THE SUNFLOWER 2013 PART3 HD VIDEO...!!!
FIAT 65-46 DT & GÜNGÖR PNUEMATIC DRILL MACHINE PLANTING THE SUNFLOWER 2013 PART4 HD VIDEO...!!!

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

[move][size=24pt]First CLAAS.....!!![/size] *098*-[/move]

Ynt: FIAT 65-46 DT, CLAAS ARES 557 ATX VE GÜNGÖR HAVALI MİBZER AYÇİÇEK EKİMİ 2013..!!

Kolay gelsin Erkan bereketli olsun sıralar biraz kıvrımlı olmuş sanki , yine her zamanki gibi bol fotoğraf ve videolu bir paylaşım olmuş.

Ynt: FIAT 65-46 DT, CLAAS ARES 557 ATX VE GÜNGÖR HAVALI MİBZER AYÇİÇEK EKİMİ 2013..!!

Kolay gelsin Erkan, yine harika bir paylaşım olmuş. Pc izin verdiği sürece paylaşımını inceliyorum.:) Havalı mibzere içim gitti, Kütahya da bulamadım belkide hiç yok. Benim kullandığım hurdaya ayrılmış, hala üzülüyorum.

Yorumlar için sağolun arkadaşlar. Hepmizin ürünleri bereketli olur inşallah...;)

ranger link=topic=65118.msg737807#msg737807 date=1367310660' Alıntı:
Kolay gelsin Erkan bereketli olsun sıralar biraz kıvrımlı olmuş sanki , yine her zamanki gibi bol fotoğraf ve videolu bir paylaşım olmuş.

Bazı tarlaların anlıkları pek düz değil. Mecbur öyle oluyor...;)

Ağır Abi link=topic=65118.msg737819#msg737819 date=1367316697' Alıntı:
sinema tadında bir paylaşım olmuş bak bak bitmiyor :D koly gelsin bereketli olsun

Biraz fotoğrafı fazla kaçırmışım bu sefer. Bende sonradan fark ettim...:D

nailyetek link=topic=65118.msg737824#msg737824 date=1367318291' Alıntı:
Kolay gelsin Erkan, yine harika bir paylaşım olmuş. Pc izin verdiği sürece paylaşımını inceliyorum.:) Havalı mibzere içim gitti, Kütahya da bulamadım belkide hiç yok. Benim kullandığım hurdaya ayrılmış, hala üzülüyorum.

Sen mibzer iste Nail abi. Güngör ile irtibata geçerim. Sıfır olur, temiz ikinci el olur buluruz...

alipasalierkan link=topic=65118.msg737977#msg737977 date=1367344628' Alıntı:
Yorumlar için sağolun arkadaşlar. Hepmizin ürünleri bereketli olur inşallah...;)

Bazı tarlaların anlıkları pek düz değil. Mecbur öyle oluyor...;)

Biraz fotoğrafı fazla kaçırmışım bu sefer. Bende sonradan fark ettim...:D

Sen mibzer iste Nail abi. Güngör ile irtibata geçerim. Sıfır olur, temiz ikinci el olur buluruz...
Azim le irtibata geçtim, fiyatlar beni aştı.:) Ölü sezonda bakıcaz artık, bu sezonda pamuk mibzeri ile ekelim.