2011 MODEL VALTRA A 95

Arkadaşlar size bir kaç sorum olacak.2011 model a 95 kilimalı kabinli traktörümüz var.Biz bu traktörü alırken bayii bize turbo ve intercoler olduğunu söylemişti.fakat servis turbonun olup intercoler ın olmadığını söylüyor.Bayii ye bu durumu anlattığımda bayii bize böyle bir şey söylemediğini 2011 model valtraların hiçbirinde intercoler olmadığını söylüyor.size sorum ise 2011 model valtraya sahip olanınız var mı?İntercoler takılı mı?Bu konuda bilgisi olan varsa lütfen cevap bekliyorum

Ynt: 2011 MODEL VALTRA A 95

alırken görmeniz şarttı bu adam size yalan bile attıysa iş bittikten sonra bir şey iddia edemezsiniz ilgilenmez bile bu adam
diğer konu olup olomadığını bilmiyorum

Pazarlığa oturuldugunda satıcının ağzından çıkanları tek tek yazıp onaylatmak lazım birde teslim alırken kontrol etmek gerek...Şimdiki satıcılar 15 20 yıl öncenin cambazları oldugu için çiftçiyi saf yerine koyabiliyorlar.

hilafa düşmemek için en güzeli satış sözleşmesi yapmak, satıcı size sözleşme yapmayı teklif etmezse bile siz teklif edin sözleşme yapmayı,söz uçar yazı kalır.. soru işareti kalmaz kafalarda .

arkadaşlar aklımıza hiç gelmedi sözleşme vs. dediğiniz gibi insanlar sahtekar olmuş.Şimdi merakım şu 2011 model valtra a95 lerde intercoler var mı yok mu?Eğer varsa bayii söz verdi taktıracam dedi.Kenidin Valtra genel müdürlüğüne şikayett ettim

Bumlover link=topic=65128.msg737886#msg737886 date=1367332871' Alıntı:
Kardeş bizde 2011 model a 75 var. 2 sene önce aldık. turbosuda var intercoolereda. saten alırken bakabilrisiniz ön tarafa intercoler için bir parça takılıyor.

Valtralarda intercooler 2012 den sonra kilerde vardır. 2011 a75 de turbo da yoktur. bizde de 2011 a85 var turbo var. intercool yok. radyatörün önündeki yağ soğutucu petekdir. intercool değildir. kataloglarında da açıkça yazar. modeline göre turbo, intercooler olup olmadığı. ben 2011 de alırken kataloglarından iyi biliyorum ve hatırlıyorum. a75 de turbo intercool yoktur. a85 , a95 te turbo vardır, intercool yoktur.