yeni aldığım 2012 yeni kasa td100d viteslere çok zor geçiyor ve çok duman yapıyo

Ynt: yeni aldığım 2012 yeni kasa td100d viteslere çok zor geçiyor ve çok duman yapıyo

servise gittim hiç öyle birşey demediler sizmi yaptınız servismi acaba hemen düzeldimi

Ynt: yeni aldığım 2012 yeni kasa td100d viteslere çok zor geçiyor ve çok duman yapıyo

sato19 link=topic=65156.msg738194#msg738194 date=1367401715' Alıntı:
servis şanzuman sökülecek diyor ne yapmalıyım başına gelen varmı :S
sıfır traktör acılır mı?benımde olsa gozumden düşer.fabrıkayı ara,gerekırse tuketıcı haklarına basvur.sonuç cıkmazsa elden cıkar amkınayı

İlk başlarda vites geçişleri sert ama zamanla alışıyor bizde ilk aldıgmızda sertti şimdi güzel duman bizim traktördende atıyor servis traktör çalıştıkça dumanı azaltır diyor ama bilemiyorum traktörünüz kaç saatte birde fabrikayla iletişime geçin

bizim köyde bi abi 2011 de td80 aldı tier3. bide 2010 model td80 var arkadaşta tier2.tier3 hem fazla yakıyor hem duman atıyor 2 3 defa pompa ayarlandı traktörün motoru komple ankaraya gitti geldi olmadı en son adam mahkemeye verdi 1 sene gitti geldiler. hakim anlamıyor avukat anlamıyor fabrika bi avukat tutmuş o hiçbişeyden anlamıyor.en son mahkeme öylece bitti bi cacık çıkmadı yani.case servisi bi abi var onun dediğine göre tier3 lerde bu sorun varmış garanti bitsin de bunu tier2 ye çevirelim bi kaç sistemi iptal edip dedi.

Bence git sanayiye normal bi motor ustasına sor, servisinden daha yararlı şeyler söyler sana

sato19 link=topic=65156.msg738852#msg738852 date=1367527122' Alıntı:
vay be yani bişey tutturamadı peki hala kullanıyormu tiger3 lerin hepsindemi varmış
servisin deyisine gore tier3lerin hepsinde ayni sikinti var dedi bu td80 demu boyle hepsindemi bilmem adan oylecw kullaniyor ama bu sene t5040 alma niyeti var yerlimi uzak dur dlyor

valla benim tdlerde(2012) ne duman var ne de şanzuman sıkıntısı tıkır tıkır geçiyor çok rahat tier 3 tier 2 den her zaman üstündür teknolojiyi takip etmek lazım tier 3 tier 2 den daha az yakıyor bizzat test ettim