gene geometri ile başım dertte

Ynt: gene geometri ile başım dertte

niye son güne bırakıyorsunuz ki anlamam sizleri gençler benim oğlanda son güne bırakmayı seviyor ama bir başka onun geometrisinin iyi olduğunu söylüyor. bakalım nekadar doğru olduğunu öğrenecektik keşke daha erken (gündüz) konuyu açsaydınız. Genede kolay gelsin.

Emin Ünal link=topic=65176.msg738413#msg738413 date=1367432691' Alıntı:
Lan birde Anadolu lisesi öğrencisisin :D
Gene değil o yavrum ' ' Yine ' ' denir :D
ulan akşam akşam güldüryon ya :D
marifet anadolu lisesinde deil yaren :)
ben adanalı deil afyonluyuum 'yine' de neymiş :D

FEHİM link=topic=65176.msg738417#msg738417 date=1367432821' Alıntı:
niye son güne bırakıyorsunuz ki anlamam sizleri gençler benim oğlanda son güne bırakmayı seviyor ama bir başka onun geometrisinin iyi olduğunu söylüyor. bakalım nekadar doğru olduğunu öğrenecektik keşke daha erken (gündüz) konuyu açsaydınız. Genede kolay gelsin.
ne deseniz haklısınız abi ama son güne gelmeyince üşeniyor insan :) teşekkür ederim

FEHİM link=topic=65176.msg738417#msg738417 date=1367432821' Alıntı:

abi son güne bırakmak biz TÜRKLERİN gen yapısıyla alakalı bir işi zamanında yaparsak işimiz rast gitmez bizim...

bu geometride ne işe yararsa artık

bu geometride ne işe yararsa artık

yanlış düşünüyorsun nedenmi bir mimzerin tekerleğinin döndüğünde ne kadar mesafe ve ne kadar toğum attığını hesaplayan bir çiftçi bence olsun güzel olur +en azından kendinden sonraki nesilin daha bilgili olmasına yardımcı olur. VB.ama gel gelelim hayata bencede bir artısı yok.