bölgenizde yonca balyası fiyatı nekadar?

Ynt: bölgenizde yonca balyası fiyatı nekadar?

yonca kg 55 58 arası değişiyor .. buğday arpa başaklı şekilde balya kg 44 . tritikale fiğ 45 kuruş bunlar tarladaki fiyatı alan bu paraya alıp yükleyip gidiyor ..

Burada yoncanın tonunun tüccar 350 tl ye alıyor,ilk biçim ve bütün işi (biçim,balyeleme,yükleme vs.) alan tüccar yapıyor.

hacimmet link=topic=65225.msg741702#msg741702 date=1368209946' Alıntı:
Burada yoncanın tonunun tüccar 350 tl ye alıyor,ilk biçim ve bütün işi (biçim,balyeleme,yükleme vs.) alan tüccar yapıyor.

Hacım bizde tonunu 400TLden sattık ayağına teslim, açıkcası burada da olsa 350den verirdim 50 lirayı yakıt işçi yola harcarım.Hiç yoktan yorulmazdım kaldıramadık kaldı zaten tarlada her gün üstünü ıslatıyor yağmur.

:S Slm..arkadaşlar 7-9 tl verilen fiyatlar saman balyası için mi yoksa yonca balyası için mi?ben Edirne Keşan ' da saman balyasını 5 tl ' den 22-25kg arası yonca balyasını da yerine teslim satıyorum..her zaman İç Anadolu ' daki fiyatlarla bizim buralarda fiyat farkı oluşur.. anlş-*s isteyen arkadaşlar yardımcı olurum..herkese bereketli günler...

hacimmet link=topic=65225.msg741702#msg741702 date=1368209946' Alıntı:

Bu fiyatlar kuru yonca için mi acaba?