Tümosan--- Erkunt 2013 Pulluk kapışması (YENİ) Soylenecek fazla bır sey Yok.

Ynt: Tümosan--- Erkunt 2013 Pulluk kapışması (YENİ) Soylenecek fazla bır sey Yok.

tumosanın on jantlardada agırlık var daha once gormemiştim bence deneme motoru gibi bişey deneme motoru olmasa bile yani erkuntun zf şanzumanları çift te seri gidiyo diye bişey yok ama hakkından fazlasını taktınmı çekiyo seri çeksin istiyosan erkuntun e serisini deneyeceksin :) ama yinede tumosana tebrikler diyorum. tumosan güzel motor türkiyemizin gururu ikiside.

Ynt: Tümosan--- Erkunt 2013 Pulluk kapışması (YENİ) Soylenecek fazla bır sey Yok.

cazgin0020 link=topic=65303.msg739752#msg739752 date=1367780196' Alıntı:
tumosanýn on jantlardada agýrlýk var daha once gormemiþtim bence deneme motoru gibi biþey deneme motoru olmasa bile yani erkuntun zf þanzumanlarý çift te seri gidiyo diye biþey yok ama hakkýndan fazlasýný taktýnmý çekiyo seri çeksin istiyosan erkuntun e serisini deneyeceksin :) ama yinede tumosana tebrikler diyorum. tumosan güzel motor türkiyemizin gururu ikiside.
deneme degil normal cifcinin traktoru

ewt söylenecek bişey yok bulamıyorumda erkunt 5li pulluk ile giderken tümosan 4lü pulluk ile çok adeletli bi yarşma omuş zaten tümoyada bu yakışır karşısında ki traktörün taktığı ekipmann bir küçüğü ile tarlaya giriyor taksın 5lide görsün