Tümosan Kabak Çekti

Ynt: Tümosan Kabak Çekti

soner42 link=topic=7399.msg86174#msg86174 date=1224399713' Alıntı:
işte traktör diye ben buna derim tümosan kralı bu tümosan çok yakıyormu bizde alacagız da o bakımdan bir de turboyu takınca yakıt düştümü
kardeş eğer almayı düşünüyorsan 82-80DT turbolu tavsiye ederim.ama 74-80DT de çok güzel.turbo çekişinde çok fazla etki gösteriyor.gösterdiği etki kadar yakmıyor.yakıtını çok beğeniyorum bu tarktörün.çekişide çok güzel.hergde dönümünde 1,4-5 litre yakıyo.4lü 12inç pullukla.
ayrıca yorum için teşekkür ediyorum...

soner42 link=topic=7399.msg86346#msg86346 date=1224429596' Alıntı:
peki kardeş steyr 8073 ile nası yakıtı aynımı birde bu 82.80 turbosu orjinal mi yoksa sonradan koymamı
kardeş artık tümosanın 80 serisinin tamamında turbo var.steyr de çok güzel traktördür.ama artık eskidi onlar.steyr 8073 ' ün çiftçekeri Türkiye ' de olsa al derim ama artık hem teknoloji için hemde zaman için çiftçekerleri sana tavsiye ederim.82-80 veya 74-80 ' e taktığın aletleri 8073 ' e takamazsın bunuda göz onunde bulundur.konyanın neresindensin?

altınekin ilçesinden kardeş bizde iki balya makinesi oldugu için bir tane daha olması şart onun için tümosan almayı düşünüyoruz haa birde kardeş 82.80 tümosan çift çekerlerde yani sizinkinin modellerinde klima varmış dogrumu :: birde sizin şu tümosana hasta oldum maşşallah traktör ışılıyor temiz kullanmışşınız sizim tümosan kaç model birde siz kaça aldınız

bizim tümosan 2006 model geçtiğimiz bi kış arkadaşla takasa girdim ben.artık bunların hepsinde klima ve turbo var.ben motoruma temiz bakarım.herşeyiyle ilgilenirim.bundan öncede 640 vardı oda çok temizdi.fiat bölümünde var.emektar 640 diye.