Enterler NADASTA ...!!!!

Ynt: Enterler NADASTA ...!!!!

Güzel paylaşım Muhammed teşekkürler şu paylaşımları biraz daha sık ve videolu yapsan cok mutlu olacağım. Hey gidi 654s babamlarda zamanında 4lü pulluk alamamış ama parasızlıktan değil kullanamamaktan. Pulluk taşa takılıpta pim kestiği zaman ortadaki 2 ve 3 nolu bıçak ise eğer bi arkadakı bıçağın üstüne geçiriyormuş enter ;D ;D ;D ;D Kara gün dostu bir traktör olmuş enter eğer su kanalları dikişli olmasaydı büyük ihtimal 480 yerinde o olacaktı çektiğinin yanında yaktığı hiç der dedem. Çok anıları var yazsam sayfalar olur. Su kanalları dikişli hali ile bile kendi yerimiz hariç 3 kişinin yerini ekip biçerken 5 yıl hizmet etmiş. Tabi patozdaki harareti yüzünden kullanamamışlar dedemler. Yoksa hayatta satmazdım diyor dedem. Bizden öncede tomrukta ve bir şantiyede çalışmış zaten işçiler traktörde unutmuş suyu gerisi bildiğiniz gibi. Uzun lafın kısası emektar traktörmüş vesselam. : ' (

umutmalkoc link=topic=65327.msg740193#msg740193 date=1367868129' Alıntı:
yolda panter tarlada enter

Abi şimdi aynısı söylüyenler ayıplanıyor neredeyse. Fanatiklik olmasın ama gördüğüm enterlerin çoğu vasat durumda bile denemez. Sonra hararet gıbı sorunlardan bahsedılıyor. Bak Muhammed de enter kullanıcısı onun enterı neden hararet yapmıyor ? Tamam ucuz etin yahnisi olmaz ama ucuz diyede çöpe atılmaz diye düşünmekteyim.

güzel paylaşım eline sağlık, ömrüm boyunca ilk defa kastamonuda görmüştüm, çocukluk yıllarımda kastamonuda kaldığım zamanlarda.

umutmalkoc link=topic=65327.msg740193#msg740193 date=1367868129' Alıntı:
yolda panter tarlada enter

:)

KamilAydın link=topic=65327.msg740195#msg740195 date=1367868152' Alıntı:

Saollasın :) Teşekkürler

mrram link=topic=65327.msg740198#msg740198 date=1367868677' Alıntı:
güzel paylaşım eline sağlık, ömrüm boyunca ilk defa kastamonuda görmüştüm, çocukluk yıllarımda kastamonuda kaldığım zamanlarda.

Teşekkürler ..

[/quo
ÇeLişki_37 link=topic=65327.msg740196#msg740196 date=1367868403' Alıntı:
Abi şimdi aynısı söylüyenler ayıplanıyor neredeyse. Fanatiklik olmasın ama gördüğüm enterlerin çoğu vasat durumda bile denemez. Sonra hararet gıbı sorunlardan bahsedılıyor. Bak Muhammed de enter kullanıcısı onun enterı neden hararet yapmıyor ? Tamam ucuz etin yahnisi olmaz ama ucuz diyede çöpe atılmaz diye düşünmekteyim.

Haklısın orası oyle

ÇeLişki_37 link=topic=65327.msg740181#msg740181 date=1367867697' Alıntı:
Güzel paylaşım Muhammed teşekkürler şu paylaşımları biraz daha sık ve videolu yapsan cok mutlu olacağım. Hey gidi 654s babamlarda zamanında 4lü pulluk alamamış ama parasızlıktan değil kullanamamaktan. Pulluk taşa takılıpta pim kestiği zaman ortadaki 2 ve 3 nolu bıçak ise eğer bi arkadakı bıçağın üstüne geçiriyormuş enter ;D ;D ;D ;D Kara gün dostu bir traktör olmuş enter eğer su kanalları dikişli olmasaydı büyük ihtimal 480 yerinde o olacaktı çektiğinin yanında yaktığı hiç der dedem. Çok anıları var yazsam sayfalar olur. Su kanalları dikişli hali ile bile kendi yerimiz hariç 3 kişinin yerini
ekip biçerken 5 yıl hizmet etmiş. Tabi patozdaki harareti yüzünden kullanamamışlar dedemler. Yoksa hayatta satmazdım diyor dedem. Bizden öncede tomrukta ve bir şantiyede çalışmış zaten işçiler traktörde unutmuş suyu gerisi bildiğiniz gibi. Uzun lafın kısası emektar traktörmüş vesselam. : ' (

Haklısın selçuk :) Bilgisayrım bozuktu o yüzden giremedm uzak kaldım siteden.paylaşım faln yapamadm kusura bakmayın.Valla bildi[n gibi traktrden memnunuz Zaten bizim koy enter dolu 8 tane falan war birkaci sorunlu olsada hepsi isgorur durumda biz fazla kullanmadigimiz icin en temizi bizimkisi enterlerde hararet sorunu war ama halledebir diye dusunyrm bence yaptigi ise g,re hararette dogal Bakarsan bag bakmazsan dag olur derler ya aynende oyle bakarsan yari yolda birakmaz senii/

Cevap: Ynt: Enterler NADASTA ...!!!!

Slm
Bayağı zaman geçmiş konuşmaların sütünden ama yine de okuyanlar olur diye belki faydalı olur yazayım dedim.
Bu 654 enterlere Fiat 640 ın radyatöründen takıldığında hararet sıkıntısı halloluyormuş diye duydum bi soruşturan ustalara.