slm arkadaslar jxc65 traktör var kollar kaçırıyor

Ynt: slm arkadaslar jxc65 traktör var kollar kaçırıyor

Filtresini kontrol ettiniz mi ? Yanlış yağ kullanılmış olabilir mi ? Sorun ne zamandır devam etmekte aldığınızdan beri mi yoksa yeni yeni mi yapmaya başladı ? Eğer pislik varsa gömleği çizmişse o neden olabilir.

60 SAATTE FİLTRELER DEĞİSTİ SONRA ÇİFTR GİRDİM ALPLER KALIN ŞASE 4 LÜ 12 PULLUK 560 KG 110 DÖNÜM YER SÜRDÜM ONDAN SONRA KAÇIRMAYA BAŞLADI ARKADAŞLAR

lord82 link=topic=65340.msg740868#msg740868 date=1368032718' Alıntı:
60 SAATTE FİLTRELER DEĞİSTİ SONRA ÇİFTR GİRDİM ALPLER KALIN ŞASE 4 LÜ 12 PULLUK 560 KG 110 DÖNÜM YER SÜRDÜM ONDAN SONRA KAÇIRMAYA BAŞLADI ARKADAŞLAR
Yenı traktör servise müracat etmekten baska bır cozumu yok garantı kapsamında sonucta...Bu arada yakıtı cekısı nasıl jxc65 in?

ya işte gelde sıfır traktör al !!! Yeme, içme ver çakallara 70-80 bin tl yi traktörün hidroliği kaçırsın.arkadaşlar boşuna mı avrupa traktörler.yerliler den 20-30 bin tl fazla.git 3635 ferguson al bakalım kaçıracakmı.veya t4030 newholland al bakalım kaçıracakmı?

SERVİS DEDİ TRAKTORLER SERİ ÜRETİMDE OLDUGU İÇİN İMALAT HATASI OLABİLİYOR ONUN İÇİN 2 YIL GARANTİ VERDİKLERINI SOYLEDI NEYSE ARIZASI BİRE BİR DEGİSTIRECEGIZ DEDI SIKINTI YOKMUS HADİ HAYIRLISI İŞALLAH