sıra arası çapa makinesı alımı

Arkadaşlar pancar için çapa makinesi alacağım yaylı bıçaklı diye tabir edilen mi yoksa frezeli diye tabir edilen çapa makinesini mi tavsiye edersiniz kullanıcı arkadaşlardan tecrübelerini ve önrilerini paylaşmalarını bekliyorum

Ynt: sıra arası çapa makinesı alımı

ben ıkısınıde kullanıyorum ıkısının işlevi farklı bırıncı capada şaftlı (freze) daha ıyı oluyor ama arkadaşların dedıgı gıbı az iş cıkarıyor yaylılar taşlı yerlerde ıyı bence frezeli

Kuyruk mili ile hareket alan tip çapa makinaları iyi hasıl yapıyor olmasına rağmen hassas ve çokta kullanışlı olmayan makinalar.Normal tipte çapa makinası seçmenizi tavsiye ederim.

Hepinize yorumlarınız için teşekkürler ederim firmaların sayfalarında birçok bilgi var ama benim için kullanan insanların yorumlarının çok ayrı bir yeri var bir işi bilmek başka yapmak daha daha bir başka diğer kullanıcı arkadaşlarında yorumlarını bekliyorum haftaya inşallah alacağım

Frezeli gibi çapa yapan makina bulamazsın.İş biraz ağır gider ama ottan çöpten eser kalmaz.Yaylı tipler bölgede kullanan yok o yüzden yorum yapmam yanlış olur.

masseysuper90 link=topic=65398.msg741403#msg741403 date=1368125854' Alıntı:
Ben konyada fuarda aldim yayli olandan memnunum eksikleri vardi servis geldi bir kaç ekleme yapacagiz iki kulak ken araya gir capala 4500tl koylu marka
Fiyatını yazdığınız çok iyi olmuş benim için referans olur birde ne gibi eksiklikler vardı paylaşırsanız alırken eksiklerini giderme imkanı varsa gideririz başka fiyat bilgisi olan arkadaşlardan da yorumlarını bekliyorum

Arkadaşlar birde hangi markayı kullanıyorsunuz yada hangi markayı tavsiye edersiniz köylü özdöken özduman altayoğlu yada benim bilmediğim diğerleri