260 gold la bahar ilacı

Ynt: 260 gold la bahar ilacı

eywallah kardeşim şimdi 2004 model goldlar fiyatı almış başını gidiyor galerici benden 26 alıyor 35 e satıyor şuan bir ilanda 40 lira para istiyorlar ama çok hoş motorlar tek eksiği lift olmamasıdır çekiş konusunda ne td65b leri nede 3625 f leri dinliyor çekişde üstüne yok

hemşerim kolay gelsin senin bahçede bizimkiler gibi yamaç çok zahmetli oluyo işleri fakat artı tarafınada bakmak gerekirse kayısılar don olayından çok fazla etkilenmiyo siz sulamayı nasıl yapıyorsunuz?

memduh44 link=topic=65424.msg823254#msg823254 date=1389128058' Alıntı:
hemşerim kolay gelsin senin bahçede bizimkiler gibi yamaç çok zahmetli oluyo işleri fakat artı tarafınada bakmak gerekirse kayısılar don olayından çok fazla etkilenmiyo siz sulamayı nasıl yapıyorsunuz?
yamaç çokda nasıl çok malatyanın en zor tarım yapıldığı yer kürecikdir her taraf kaya dağlık mağaralık sulamaya gelince kimisi kuyu vuruyor bizimde yamaç olduğu için tepelerde çeşmeler var onların önüne küçük göller yapıyoruz sabah akşam veya tek günde bırakıyoruz gününlük 20 kayısı felan suluyoruz buranın toprağı pek susamıyor bir çükur 5 ile 7 dk da doluyor 3 seferde çiftini sürdünmü kaysıya yetiyor don olayına gelince burda ağır 5 diyorlar o vurdumu kayısı kalmıyor yanıyor hepsi don çok yamaçda olana vuruyor ama etrafı dağlık kendisi ortada kaldımı pek vurmuyor

kaysı işi cok zahmetli cocuga bakar gibi bakmak zorundayız yoksa agac bi elden cıktımı toparlamak zor oluyor ben yaklaşık 1000 adet agaca bakıyorum cok zor oluyo işçilik ilac masrafı gübre masrafı sulama masrafı belimiz doğrulmuyo valla

benim yerde çok berbat taşlık kayalık işlemesi çok zor başka yerlerde bunun gibi tarlaları ekmezler ama malatya da kıymetli benim arazi de doğru düzgün pullukla iki hat gidemezsin hemen kayaya takılır ama mekeze yakın olduğu için kıymetli dönümü 30000 tl den aşşağı değil kayısıcılık öldü gibi artık masrafları kurtarmıyo ama mallesef işimiz bu

HEMA 60 link=topic=65424.msg823488#msg823488 date=1389191755' Alıntı:
kaysı işi cok zahmetli cocuga bakar gibi bakmak zorundayız yoksa agac bi elden cıktımı toparlamak zor oluyor ben yaklaşık 1000 adet agaca bakıyorum cok zor oluyo işçilik ilac masrafı gübre masrafı sulama masrafı belimiz doğrulmuyo valla
aynen kardesim cok masrafli kaysida makinalasma fazla yok o yuzden hep insan gucu gerektiriyo fazla adamin yoksa hep isci kazaniyor

zehriduman link=topic=65424.msg823409#msg823409 date=1389176863' Alıntı:
sağolasın kardeşim videoyu baharda koymuştum yorumlar şimdi geliyor oho-*s tuaf geldi biraz :)
Tuhaf gelmesin sitede 260 gold forumlarını ararken seninkine rastladım. Konuyu aylar sonra ben hortlattım.

memduh44 link=topic=65424.msg823509#msg823509 date=1389194491' Alıntı:
benim yerde çok berbat taşlık kayalık işlemesi çok zor başka yerlerde bunun gibi tarlaları ekmezler ama malatya da kıymetli benim arazi de doğru düzgün pullukla iki hat gidemezsin hemen kayaya takılır ama mekeze yakın olduğu için kıymetli dönümü 30000 tl den aşşağı değil kayısıcılık öldü gibi artık masrafları kurtarmıyo ama mallesef işimiz bu
aynen bizim yerde öle ovadakiler arkaya bakmadan gidiyor bizimki 2 metre 3 cüsünde ya köke ya taşa denk gelip kırmazsa rahat olmuyor :) birde yeni traktörlerin depo yanda olanlara hiç eyimli yerler sürülmüyor depoyu doldur depo aşşağı gelsin teker havalanaıyor :) oho-*s

bide para etmiyor ya o kötü işte yoksa tüm zorluklar bi şekil aşılır ama umudumuz tükendi artık kayısının geleceği pek parlak değil