massey ferguson 7622 dyna-vt&fendt 724 vario tms sizce hangisi

massey ferguson 7622 dyna-vt&fendt 724 vario tms sizce hangisi

arkadaşlar 240 hp gücünde traktör almayı düşünüyoruz favorim massey ama fendt in kalieside ortada ki iki traktörde aynı özellikte ve aynı ailenin çocuğu (agco) tavsiyelerinizi ve görüşlerinizi bekliyorum.kullanma amacımız tohum yatağı hazırlama dik bıçaklı rotovatör ile lazerli tesviye pulluk

Ynt: massey ferguson 7622 dyna-vt&fendt 724 vario tms sizce hangisi

dediğimi yanlış anlama ama bizim yörede devlet çiftlikleri var valtra s353 t190 n 101 kullanıyorlar bizim amca orda şef makinacı fent ile aynı vario şanzımanlı parcasıda bolayrıca fendden az yaktığını sölüyor bence valtrayıda bi araştır derim fergusonda alma ben memnun deilim yüksek hpde arızayı cok veriyor 500sat olmadan basıma gelmeyen kalmadı ikisinden birini seç

benim köylüde mahmudiye devlet üretme çiftliğinde çalışıyor.valtra hattat new holland çoğunlukda dıyor.1 tane 939 fendt aldılar sımdı.hattat emsallerinde 1 numara dıyo.mf çiftliklerde tercih edilmez çiftlikde maliyet en az olmalı az yakıt tüketmeli mağlum mf içiyor dıyo :D

Düşünce ve önerileriniz için çok teşekkürler aslında valtrada fena değil nede olsa agco malı.ama bi bakalım mahsüller iyi olursa mf olacak gibi büyük ihtimalle konuştuk galeriyle hayırlısı