Basınçlı Yıkama Makinaları

Uygun fiyatları basınçlı yıkama makinalarına bakıyorum.
Çok profosyonel olmasına gerek yok , çok sık ihtiyaç olmuyor. Fakat böyle modellerin hortumları kısa biraz genelde 5 m civarı , böyle bir makina alıpta daha uzun 10 m civarı bir hortum taksam mutlaka basınçta bir düşşmeye yol açar , fakat bu basınç yıkamada yine işimi görür mü? Bunu deneyen arkadaşlarımız var mı?
http://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/basincli_yikama_makinesi/aktuel.aspx , bunun fiyatı fena değilmiş , 10 m civarı bir hortum olsa daha iyi olacak , makinayı gezdirmeden rahatça işimi görebilirim.

Ynt: Basınçlı Yıkama Makinaları

valla abi banada lazım boyle bişey haftalık yıkama yapmamız gerekıyo arabalara hepsını yıkasam 1 gunumu alıyo zaten hafta sonu 1 gunum oluyo boyle bişey olsa 1 saatte 1 araç iç dış yıkarım heralde bende düşünüyorum ama biraz araştırmak lazım mesela buna normal musluk suyu yetermı hiç bi bilgim yokda bu konuda ?

normal musluk suyu yetiyor .. ama bunun basıncı düşük .. almışken 100 barlıkta olsa iyi bir markanınkini alın .. karcher , bosch black & decker gibi .. bunların cok uzun ömürlü olacagını sanmıyorum ..

Basınçlı yıkama makinesini icat eden Karcher ' in, suyun çıkışında meme ucunda 150bar olan Karcher HD5/15 kullanıyoruz, yıkamada, çiftliklerin ilaçlanmasında, dezenfektan atımına warıncaya kadar her işimize koşan, stabil, robust bir makine. Almayı düşünürseniz iç anadolu bayisi arkadaşım yardımcı olabilirim...Selamlar...

http://www.karcher.com.tr/tr/Urunler/Profesyonel_Urunler/Basinli_Yikama_Makineleri/Soguk_Basinli_Yikama_Makineleri/Giri_Sinifi/15141370.htm

Hermiyas link=topic=65671.msg744992#msg744992 date=1368816260' Alıntı:
Basınçlı yıkama makinesini icat eden Karcher ' in, suyun çıkışında meme ucunda 150bar olan Karcher HD5/15 kullanıyoruz, yıkamada, çiftliklerin ilaçlanmasında, dezenfektan atımına warıncaya kadar her işimize koşan, stabil, robust bir makine. Almayı düşünürseniz iç anadolu bayisi arkadaşım yardımcı olabilirim...Selamlar...

http://www.karcher.com.tr/tr/Urunler/Profesyonel_Urunler/Basinli_Yikama_Makineleri/Soguk_Basinli_Yikama_Makineleri/Giri_Sinifi/15141370.htm
Teşekkür ederim,
Bugün Bİm kampanyasında satılan makinayı brader aldı , yarın köye gideceğim bende , birlikte deneyeceğiz.
Karcher ın çok güzel modelleri var , lakin bize basit birşey lazım , nadiren kullanacağız , bu nedenle çok para bağlamak istemedik.

ufukk link=topic=65671.msg745002#msg745002 date=1368816743' Alıntı:
Teşekkür ederim,
Bugün Bİm kampanyasında satılan makinayı brader aldı , yarın köye gideceğim bende , birlikte deneyeceğiz.
Karcher ın çok güzel modelleri var , lakin bize basit birşey lazım , nadiren kullanacağız , bu nedenle çok para bağlamak istemedik.

Hayırlı olsun...Güle güle kullanın...

biz aldik kaç bar olduğunu bilmiyorum markasi GALİLE 350 TL ye geldi MAdE İN CHİNA biraz dandik fazla işimiz olmadiği halde veya da yattiği yerde bozuldu garantiye gitti düzeldi ama mesela Hayvan gübresi götürüyorsun ve 1-2 gün yikamayinca çok sert oluyo çeşme suyu hiç bir işe yaramiyor o işlerde mükemmel oluyor almişken şöyle bir 500-1000 tl lik bişey al derim

Ben dün ıspartada Bosch bayisinden aldım modeli Bosch aquatak 1200 plus modeli 590 tl 1700 wat 120 bar, denemek için zamanım olmadı. Daha profesyonel çeşitler var ama 1000 tl nin üzerinde pahalı geldi.

2-3 sene önce Shell Club Smart Cardın puanla hediye dağıttığı son zamanlarda ufak bir Karcher almıştık.Süpürge gibi ses çıkarıyor.Ufacık bişey ama gerçekten çok iyi iş yapıyor.Karcher almanızı öneririm beyler.

<<B.Özyurt>> link=topic=65671.msg746851#msg746851 date=1369260931' Alıntı:
2-3 sene önce Shell Club Smart Cardın puanla hediye dağıttığı son zamanlarda ufak bir Karcher almıştık.Süpürge gibi ses çıkarıyor.Ufacık bişey ama gerçekten çok iyi iş yapıyor.Karcher almanızı öneririm beyler.
KArcher ' lar güzel makinalar , bu işin öncü firmalarından.
Bu bozulunca KArcher alacağım :)